فهرست
آنچلوتی: می توانستیم گل های بیشتری به لودوگورتس بزنیم
آنچلوتی: می توانستیم گل های بیشتری به لودوگورتس بزنیم

آنچلوتی: می توانستیم گل های بیشتری به لودوگورتس بزنیم

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل لودوگورتس، تاکید کرد که تیمش می توانست گل های بیشتری در این دیدار به ثمر برساند.

شاگردان کارلتو در این دیدار ابتدا با یک گل از حریف عقب افتادند اما در نهایت توانستند با گل های رونالدو و بنزما، حریف سرسخت شان را شکست بدهند.

آنچلوتی به خبرنگاران گفت:\" فرصت های زیادی برای گلزنی از دست دادیم و می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم. از نتیجه راضی هستم. خیلی خوب شروع نکردیم و باز هم روی ضربات ارسالی از کناره ها گل خوردیم. این گل کمی کار را پیچیده کرد اما واکنش تیم خوب بود. از لحاظ فیزیکی در این بازی عالی بودیم و اگر ضربات نهایی را دقیق تر می زدیم حالا با نتیجه بهتری پیروز شده بودیم.\"

او در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنانش، تیم حریف را دست کم گرفته بودند، گفت:\" نه، ما لودوگورتس را دست کم نگرفته بودیم. می دانستیم که تیم پر تحرک و سختکوشی است و دل به ضد حملات دارد. کار چندان دشواری برای اداره حریف نداشتیم اما جبران نتیجه 1-0 در زمین حریف هرگز کار آسانی نیست .خوشحالم که موفق شدیم نتیجه را برگردانیم.\"

رونالدو در دقایق پایانی دیدار دیشب دچار آسیب دیدگی شد اما سرمربی ایتالیایی اعلام کرد که مصدومیت ستاره تیمش چندان جدی نیست:\" ضربه ای به مچ پای او وارد شده و در این ناحیه کمی احساس درد می کند.فکر نمی کنم مساله مهمی باشد. مصدومیت او وخیم نیست.\"

     
آی اسپورت
2014-10-02 10:36:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر