فهرست
ونگر: تا پیش از 10 نفره شدن عالی بودیم
ونگر: تا پیش از 10 نفره شدن عالی بودیم

ونگر: تا پیش از 10 نفره شدن عالی بودیم

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از پیروزی 4-1 تیمش مقابل گالاتاسرای، دنی ولبک، مهاجم جدید تیمش را مورد ستایش قرار داد.

ولبک که در این تابستان با انتقالی 20 میلیون یورویی از منچستریونایتد به آرسنال، در دیدار شب گذشته سه گل زد تا توپچی ها به اولین پیروزی در رقابت های این فصل چمپیونزلیگ برسند. این در حالی است که پس از جدایی ولبک از منچستریونایتد، لوئی فن خال دلیل فروش او، آمار نامناسب او در گلزنی اعلام کرده بود.

ونگر به خبرنگاران گفت: \" او عملکرد بسیار خوبی داشت. حمله های خوبی داشت، زیاد می‌دوید و خوب کار کرد. او کار تیمی را به نتیجه می‌رساند. در مجموع تا پیش از 10 نفره شدن تیم خوب کار کرد و پس از آن، بازی را کاملا از دست دادیم ولی در مجموع بسیار خوب کار کردیم. او سرعت بالایی دارد و این موضوع، به تیم کمک زیادی می‌کند. وقتی بازیکنان این را متوجه شده‌اند، در کنار هم زودتر پیشرفت می‌کنند.\"

دیگر بازیکن موثر آرسنال در دیدار مقابل گالاتاسرای، الکسیس سانچس بود که علاوه بر زدن گل، روی دو گل دیگر نیز تاثیرگذار بود. ونگر در مورد او گفت:\" او خوب کار کرد. چندین پاس خوب دارد ولی روی اشتباهش گل خوردیم. البته به نظرم در مجموع بسیار خوب کار کرد.\"

     
آی اسپورت
2014-10-02 10:52:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر