فهرست
سیدورف: بازگشت روحیه تیمی میلان فوق العاده بود؛ نقش بالوتلی در این بازگشت بسیار مهم بود
سیدورف: بازگشت روحیه تیمی میلان فوق العاده بود؛ نقش بالوتلی در این بازگشت بسیار مهم بود

سیدورف: بازگشت روحیه تیمی میلان فوق العاده بود؛ نقش بالوتلی در این بازگشت بسیار مهم بود


 میلانی ها در حالی از هفته بیست و یکم سری آ ایتالیا در خانه ی کالیاری به پیروزی رسیدند که تا دقیقه 87 با حساب یک بر صفر از میزبان شان عقب بودند. میلان این برد را به لطف گلزنی ماریو بالوتلی و پاتزینی کسب کرد.

سیدورف پس از پایان بازی به خبرگزاری اسکای اسپورت ایتالیا گفت:" برای تیمم بسیار خوشحالم چرا که مهمترین چیز برای روحیه گرفتن ، کسب چنین پیروزی هایی است"

" در نیمه نخست می توانستیم حداقل یک گل بزنیم که می توانست روحیه لازم را به تیم بدهد"

بالوتلی در دقیقه 87 بازی از روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه ای فوق العاده گل تساوی بخش میلان را زد.سیدورف گفت:" بالوتلی به خوبی به تیم در دفاع کمک کرد و سخت تا آخرین لحظه ی بازی تلاش کرد. همه ی بازیکنانم سعی کردند آن چیزی را که در تمرینات از آن ها خواسته بودم را انجام دهند همانطور که ما در خط حمله بسیار خوب ظاهر شدیم. جو بازی امروز با توجه به باد شدیدی که در ورزشگاه کالیاری بود چندان جالب نبود اما در هر صورت یکی از فاکتورهایی است که کار شما را در چنین شراطی بسیار سخت می کند"

" تا آخرین لحظه ی بازی به تلاش مان ادامه دادیم که واقعا باعث خوشحالی من بود. این برد برای بازی بعدی ما بسیار مهم بود"

"زمانی که شما حریفتان را با فشار در نیمه زمین خودشان نگه می دارید طبیعی است که در ضد حملات تیم حریف می تواند خطرساز شود."

"در حال حاضر بر روی پیشرف مواردی کار می کنیم اما مهمترین موضوع این بود که بتوانیم دوباره قدرت روحی و شجاعت خود را کشف کنیم که امروز شاهد آن بودیم"

سیدورف در پایان صحبت هایش در رابطه با اینکه آیا میلان برای بازگشت به سطح اول اروپا قصد سرمایه گذاری دارد گفت:" کاملا مشخص است که باشگاه در یک سیر انتقالی به سر می برد و قطعا همه چیز بررسی می شود اما جدا از احترامی که برای تمام بازیکنانی که داریم قائل هستم می بایست فقط در رابطه با آنها صحبت کنیم.باید با توجه به داشته هایمان بهترین کارایی را از تیمی که در اختیار داریم بگیریم"

     
آی اسپورت
2014-01-27 22:57:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر