فهرست
گزارش روز: تبعات حضور فرهاد در بازی استقلال
گزارش روز: تبعات حضور فرهاد در بازی استقلال

گزارش روز: تبعات حضور فرهاد در بازی استقلال

آی اسپورت- شماره 7 محبوب آبی‌ها در اقدامی ناگهانی از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود و در نامه‌ای دلایل این اقدام خود را هم اعلام کرده بود. در بخشی از این نامه آمده بود:

بر حسب صبر و تعصب تا به امروز سکوت کردم (حتی در روزهایی که در اوج آمادگی و بنا به سلیقه فنی ! نیمکت نشین بودم صحبتی نکردم تا آرامش تیم و مجموعه استقلال برهم نخورد) و برای اثبات خویش تلاش و مبارزه کردم اما امروز وقتی می شنوم که آقایان عامل ناکامی تیم را تشویق فرهاد مجیدی توسط هواداران خونگرم استقلال می دانند برایم تاسف آور است.

منظور مجیدی از «آقایان» دقیقا امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال بود که بارها از تشویق شدن فرهاد در استادیوم آزادی گلایه کرده بود و این کار هواداران استقلال را باعث ازبین رفتن تمرکز بازیکنان داخل زمین شده بود.

حالا فرهاد مجیدی دوباره قصد دارد به استادیوم آزادی برود و از نزدیک بازی هم‌تیمی‌های سابقش را برابر ملوان انزلی ببیند؛ آن هم درست در مقطعی که استقلال 3 باخت پیاپی داده و کادر فنی این تیم به شدت تحت فشار منتقدین و مخالفان قرار دارد و البته شاگردان قلعه‌نویی هم نیاز مبرمی به 3 امتیاز این بازی دارند.

فرهاد حتما به عواقب حضورش در استادیوم آزادی فکر کرده است. پیش‌بینی این که جو استادیوم آزادی در صورت حضور فرهاد مجیدی به چه شکلی در خواهد آمد اصلا سخت نیست. او حتما از سوی عاشقان سینه چاکش و همینطور مخالفان قلعه‌نویی، بی‌امان تشویق خواهد شد و ایجاد دودستگی در میان هوادارانی که بی‌شک تعدادشان از تمام بازی‌های این فصل آبی‌پوشان بیشتر خواهد بود، چیزی نیست که سرمربی استقلال خواهان آن باشد. این وضعیت دقیقا مشابه همان وضعیتی خواهد بود که به گفته مجیدی باعث اولین خداحافظی او در 7 مهر 1391 از فوتبال شد و اگر نتیجه بازی مقابل ملوان مطابق میل و انتظار سرمربی این تیم نباشد، باید منتظر طعنه‌ها و احتمالا حملات قلعه‌نویی به این اقدام مجیدی باشیم.

  ۴  
آی اسپورت
2014-10-02 11:15:46
نظر دهید

۴ نظر
پویان
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۶
راستی این چند وقت کجا بود عکسهایی که منتشر میشد همه نشان از خوشی در کنار سواحل دبی و کافی شاپ و .....بود سر بزنگاه و برای تنش بین تماشاگران رسیده با همکاری یک رسانه که همه اگاه هستند از تحریک همیشگی انها قلعه نوعی ادم بد ولی کار مجیدی اگاهانه و دلسوزانه نیست بعضی عوامل پشت پرده چه ها که نمی کنند ؟؟؟ اقای راهبر دلیل چاپ نکردن کامنت هایم را بگوئید حرف حق تلخ است
خراب مورینیو
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۹
واقعا این چه وضعیت فوتباله ؟؟؟؟ .... آیا توی جاهای دیگه دنیا هم بازیکنان محبوب تیم برن استادیوم اینقدر داستان ایجاد میشه دربارش ؟؟؟؟ ..... البته به نظرم " همه چیمون به همه چیمون میاد !!! دقیقا !!! " ... و فوتبال هم جدای از عمق زندگی ما نیست ..... نه هرگز !
کیاوش عزیزی
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۵
اخه واقعا این چه مقاله ایه حیف اون روزا علی بحرینی بود امان امانی بود و....... متاسفم واسه خودم وقت خودمو با خوندش تلف کردم
همام کفایت
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۵۹
خیلی دلت میخواست این اتفاق بیوفته نه؟
گلا ضایع شدی کلا سعی نکن پیش بینی کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر