فهرست
آلگری: اتلتیکو اولین صخره سخت این فصل یووه بود
آلگری: اتلتیکو اولین صخره سخت این فصل یووه بود

آلگری: اتلتیکو اولین صخره سخت این فصل یووه بود

آی اسپورت- ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از شکست تیمش مقابل اتلتیکو، از اینکه شاگردانش نتوانستند در این دیدار به پیروزی برسند، ابراز ناخشنودی کرد.

یوونتوس در اولین دیدارش در چمپیونزلیگ توانسته بود مالمو سوئد را با دو گل شکست بدهد اما شب گذشته در خانه اتلتیکو مغلوب شد تا شرایط این گروه بسیار پیچیده شود.

آلگری به خبرنگاران گفت:\"ما برای پیروزی بازی کردیم اما به این مهم دست پیدا نکردیم. ما نقاط قوت و ضعیف تیم خود و اتلتیکو را می شناختیم بنابراین به آن ها شانس های محدودی را دادیم و تنها فرصت خوب آن ها در نیمه اول بود. بازی کردن در برابر اتلتیکو سخت است،  آن ها بسیار بسته بازی می کنند و در ضد حملات خود را نشان می دهند.ما از طرق زیادی برای گل زنی اقدام کردیم اما موفق نبودیم.

ما سعی کردیم که پیروی شویم. این موضوع آسان نبود. ما سعی خود را با کنترل بازی و توپ و محدود کردن توانایی های اتلیتکو مادرید انجام دادیم مانند حرکات انفجاری آن ها و ضد حملات آن ها. اتلتیکو در دفاع بسیار خوب است و گل های کمی را دریافت کرده است، نکته دیگر این است که آن ها بسیار خطا می کنند و شرایط بدی را ایجاد می کنند. ما نمی توانستیم این ضد حملات را به حال خود رها کنیم بنا براین توپ را کنترل کردیم برای این که خط حمله آن ها را تحت فشار قرار دهیم

یووه در کل به شرایط خوبی رسیده است و ما تاکنون هر پنج بازی خود در سری آ را برده ایم. امشب بازی فوق العاده ای انجام شد اما ما پس از مدت ها به صخره سختی برخورد کردیم و باید آماده سازی خود را از سر بگیریم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-10-02 11:46:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر