فهرست
کلوپ: پیروزی مقابل اندرلخت، قدم بزرگی برای ما بود
کلوپ: پیروزی مقابل اندرلخت، قدم بزرگی برای ما بود

کلوپ: پیروزی مقابل اندرلخت، قدم بزرگی برای ما بود

آی اسپورت- یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، پس از پیروزی 3-0 تیمش در خانه اندرلخت، عملکرد شاگردانش را مورد ستایش قرار داد.

دورتموندی ها در اولین دیدارشان در لیگ قهرمانان، آرسنال را شکست داده بودند اما پس از آن در سه دیدار پیاپی در بوندس لیگا، دو شکست و یک تساوی داشتند. با این وجود، توانستند در دیدار دیشب، اندرلخت را با یک پیروزی پرگل شکست دهند و به مسیر پیروزی برگردند؛ نتیجه ای که رضایت کلوپ را به همراه داشت.

او به خبرنگاران گفت:\" ما امشب با تمام وجود جنگیدیم و از نتیجه به دست آمده خیلی راضی هستیم. این یک قدم بزرگ و مهم برای ما بود. فعلا می‌توانیم خوشحالی کنیم، ولی حواسمان باشد که از فردا باید تمرکز و توانمان را روی دیدار با هامبورگ بگذاریم.\"

گل های دورتموند در دیدار دیشب را چیرو ایموبیله و آدریان راموس (دو گل) به ثمر رساندند اما کلوپ از پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی تیمش تعریف کرد و گفت:\" اوبامیانگ بازی فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشت. در یک صحنه در نیمه اول او مقابل دروازه حریف به توپ ضربه زد و به اشتباه گمان کرد ضربه‌اش وارد دروازه شده. عیبی ندارد. مهم این است که اسپایدرمن تیمم در وضعیتی عالی به سر می‌برد.\"

     
آی اسپورت
2014-10-02 11:59:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر