فهرست
خلیلیان: پرسپولیسی ها آب معدنی می آورند؟ شوخی است!
خلیلیان: پرسپولیسی ها آب معدنی می آورند؟ شوخی است!

خلیلیان: پرسپولیسی ها آب معدنی می آورند؟ شوخی است!

آی اسپورت- مهرزاد خلیلیان  در آستانه دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس درباره این دیدار حساس گفت: نتیجه این دیدار برای ما مهم است، هرچند نتیجه چنین رقابت‌های قابل پیش بینی نیست اما دو تیم آماده هستند و این به جذابیت بازی کمک می‌کند اما ما در تلاش برای پیروزی هستیم. 

وی در خصوص صحبت‌هایی که بار دیگر پرسپولیسی‌ها در مورد قضیه آب معدنی‌های مشکوک مطرح کرده‌اند و خبری که سایت هواداران پرسپولیس روز گذشته اعلام کرد مبنی بر اینکه کاروان پرسپولیس در سفر به اصفهان همراه با خود آب معدنی می‌آورد(!) گفت: این شایعات را جدی نگیرید. حتماً پرسپولیسی‌ها شوخی کرده اند. آقای منتقمی در این مورد با من تماس گرفت و مشخص است که مشکلی وجود ندارد. در مجموعه هر دو طرف می‌دانند که این موضوع بیشتر یک پروپاگاندا علیه دو تیم بود و نشات گرفته از کسانی بود که دلسوز خود هستند نه دلسوز فوتبال و ورزش کشور. 

خلیلیان ادامه داد: هر دو تیم با قوت از مکتب شاهین نشات گرفته اند و ما مثل قبل از آنها استقبال خوبی خواهیم داشت و برای این تیم احترام ویژه ای قائل هستیم. مردم اصفهان هم تمام تلاش خود را می‌کنند که یک مسابقه خوب برگزار شود. 

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اظهارات مهدی تاج در نشست خبری سازمان لیگ در خصوص عدم شفافیت قراردادهای چند تن از بازیکنان سپاهان بیان کرد: ما نامه مفصلی را در ۴ برگ به سازمان لیگ ارائه کرده‌ایم، سازمان لیگ هم ابراز امتنان کرد و اغلب توضیحات ما صحیح بوده است. فقط یکی دو مورد بود که به دنبال رفع آن هستیم و در این خصوص هفته آینده در سازمان لیگ جلسه‌ای خواهیم داشت. 

وی در مورد وضعیت نهایی علی حمودی گفت: آقای تاج پیگیری این مشکل هستند و قول‌هایی به ما داده اند اما هنوز چیزی به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده است. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-02 11:58:49
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
در اصفهات هیچ چیز شوخی نیست! یکبار اشتباه تبلوی مرادی یکبار آب مسموم یکبار هم عش کردن قهرمانی! من مطمئم اینبار کلک دیگه ای دارند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر