فهرست
جرارد: به اندازه کافی جنگنده نبودیم
جرارد: به اندازه کافی جنگنده نبودیم

جرارد: به اندازه کافی جنگنده نبودیم

آی اسپورت- استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، پس از شکست تیمش مقابل بازل، از هم تیمی هایش به دلیل نداشتن جنگندگی لازم، انتقاد کرد.

قرمزها شب گذشته در خانه حریف سوئیسی با یک گل مغلوب شدند تا کارشان برای صعود، با توجه به دو دیدار باقی مانده مقابل رئال و یک بازی در خانه لودوگورتس، دشوار شود.

جرارد به خبرنگاران گفت:\"فکر می کنم چند موقعیت خوب ایجاد کردیم که باعث می شد انتظار داشته باشید گلزنی کنیم اما مستحق هیچ چیزی از این بازی نبودیم. معتقدم که در سرتاسر زمین با ملایمت بازی کردیم و جنگنده نبودیم. فکر می کنم آن ها بیشتر از ما به دنبال برد بودند و این خیلی ناامید کننده است. گل خوردنِ دوباره از روی ضربه ایستگاهی به اندازه کافی خوب نیست، پس باید مشکل را حل کنیم. اگر مدام از ضربات ایستگاهی گل دریافت کنید، پیروز نمی شوید.

در بازه هایی از بازی امشب، احساس کردم که ما در سطح پایین تری در حال بازی کردن هستیم. فکر می کنم آن ها تیمی خوب هستند اما نمی گویم که ما منهدم شدیم یا آن ها شگفت انگیز بودند. شرایط را برایشان آسان ساختیم و به دنبال کسب یک چیزی از این بازی بودیم، حداقل یک تساوی.

برای برد آمدیم، انتظار داشتم که ببریم، پس خیلی ناامید کننده بود. راجع به آن بحث خواهیم کرد و مانند همیشه، تحلیل خواهیم داشت. برابر اورتون نشانه هایی بود که دوباره به آنچه می خواهیم باشیم، نزدیک شده ایم. ما برابر اورتون با توپ و بدون توپ جنگنده بودیم اما امشب به جایی برگشتیم که کل فصل در آن بودیم و این به اندازه کافی خوب نیست.\"

 

     
آی اسپورت
2014-10-02 14:51:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر