فهرست
ابراهیم زاده: رحمتی گلر اول تیم ملی است/ در حمله بهتر خواهیم شد
ابراهیم زاده: رحمتی گلر اول تیم ملی است/ در حمله بهتر خواهیم شد

ابراهیم زاده: رحمتی گلر اول تیم ملی است/ در حمله بهتر خواهیم شد

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پیکان، در هفته های اخیر بالاخره بین تیمش و بحران کمی فاصله ایجاد کرده است. منصور ابراهیم زاده امروز در کنفرانس مطبوعاتیِ دیدار فردا با صبا، در کنار تمجید از تیم رقیب، از سیدمهدی رحمتی نیز حمایت کرد. 

مربیان تیم ملی به تیم ها توجه دارند

خوشحالم قبل از دیدار با پدیده در خصوص حضور مربیان تیم ملی از تمرینات باشگاه‌ها صحبت کردم و این موضوع روز گذشته عملی شد تا مربیان تیم ملی بازیکنان را زیر نظر بگیرند و این مسئله نشان می‌دهد که آنها به تیم‌ها توجه دارند و می‌توانند به تیم‌ها کمک کنند.

صبا با تجربه بازی می کند

ما می‌دانیم که بازی سختی مقابل تیم سخت‌کوش صبا داریم. اگر بازی‌های بیرون خانه صبا را رصد کنید متوجه می‌شوبد که به جز دیدار تراکتورسازی در سایر بازی‌ها توانسته به تساوی دست یابد. همواره صبا گل اول را هم در بازی‌ها زده است. این تیم از بازیکنان باتجربه استفاده می‌کند و دفاع چند لایه تشکیل می‌دهند. برای ما مهم است که در سومین بازی بتوانیم به پیروزی برسیم و تمرکز خودمان را بیشتر کنیم تا از موقعیت های به دست آمده استفاده کنیم. محروم و مصدوم برای دیدار فردا نداریم.

رحمتی واقعا دروازه بان اول تیم ملی ست!

 رحمتی با توجه به گفته‌های خود کی‌روش یکی از بهترین دروازه‌بان‌های ایران است. آنها روی رحمتی فکر می‌کنند. او آگاهانه و هوشیارانه در این زمینه برخورد می‌کند. اینکه موضعی گرفته را نمی‌دانم اما او تاکنون صحبتی نکرده و نخواهد کرد. به هر حال جام ملت‌های آسیا در بهمن ماه برگزار می‌شود و مسلما تا آن زمان کادر فنی تیم ملی نفرات خاصی را امتحان می‌کند. اردوی پرتغال اولین اردوی تیم ملی است و در اردوهای بعدی جدای از رحمتی که واقعا دروازه‌بان اول تیم ملی است نفرات دیگری هم به تیم اضافه خواهند شد.

در حمله بهتر خواهیم شد

 همیشه تغییرات باعث می شود که تیم برای هماهنگی نیاز به زمان داشته باشد.  تفکرات با گذشته فرق می‌کند و بازیکنان هم از باشگاه‌های مختلف در تیم حاضر شده‌اند. در نهایت این مسئله که تیم به هماهنگی برسد نیاز به زمان دارد. ما روند رو به جلویی را طی کردیم. اینکه در تعداد گل‌های خورده جزء سه تیم اول هستیم نشان می‌دهد که یکسری اصول خود را رعایت کرده‌ایم و البته در حمله هم بهتر خواهیم شد.

     
آی اسپورت
2014-10-02 15:20:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر