فهرست
فرکی: بازی به حاشیه کشیده می‌شود/ شریفی باید پدیده میشد، نه عباس‌زاده!
فرکی: بازی به حاشیه کشیده می‌شود/ شریفی باید پدیده میشد، نه عباس‌زاده!

فرکی: بازی به حاشیه کشیده می‌شود/ شریفی باید پدیده میشد، نه عباس‌زاده!

آی اسپورت- حسین فرکی چهارمین مسابقه خود را روی نیمکت سپاهان تجربه خواهد کرد. به نقل از مهر، او که از سه بازی اخیر پنج امتیاز گرفته بود درخصوص بازی فردای تیمش با پرسپولیس می‌گوید:

می‌خواهیم ببریم

حساسیت بازی بین دو تیم سپاهان و پرسپولیس یک واقعیت است و طبق آمار سپاهان تعداد بازی بیشتری را برده است که البته این حساسیت موجب می شود دیدار دو تیم به حاشیه کشیده شود ولی ملاک ما در این بازی برد است و شخص بنده از این برد بیش از همه خوشحال می شوم.

امیدوارم بازی به حاشیه کشیده نشود

برای من مهم این است که این بازی به دور از حاشیه باشد و امیدوارم که پرسپولیس را مقابل هوادارانی که در اصفهان دارد ببریم و با شرایطی بهتر به چهار دیدار پایانی در نیم فصل برویم.

شریفی از عباس‌زاده بهتر بود

امیدوارم آنچه در بازی فردا رخ می دهد این مسئله را اثبات کند که کدام بازیکن از بین شریفی و عباس‌‌زاده پدیده بوده است ولی به نظر من مهدی شریفی عملکرد بهتری در فصل قبل داشت اما به نظر داوران انتخاب کننده احترام می گذارم.

نباید قانون تغییر کند

برای من آشکار بود که صادقیان، ماهینی و حمودی در این بازی به میدان نمی روند و اگر قانون‌گذاری حکمی دهد نباید حکم خود را تغییر دهد و اگر تغییری صورت گیرد می توان گفت بی‌قانونی شده است و من با توجه به شناختی که از آقای تاج دارم مطمئن بودم حکم را به درستی اجرا می کند.

به این زودی نمی‌توان نتیجه عملکرد ما را گفت

نتیجه کار ما به بازی با صبای قم بازمی گردد که اگر این بازی را برده بودیم امتیاز ما از سه بازی هفت امتیاز بود که عملکرد خوبی بود ولی با چهار یا پنج هفته نمی توان عملکرد یک مربی را مهک زد و همسو کردن بازیکنانم با تفکرات خودم کار آسانی نیست. درخشان در مصاحبه ای که در چند روز اخیر کرده است حرف بسیار درستی زدند که نمی‌شود در بازی فردا درخشان یا فرکی را شناخت و تلاش ما این است که در بازی فردا نتیجه خوبی را کسب کنیم.

استفاده از جوانان ریسک است

سپاهان بازیکنان جوان خوبی دارد و در بخش اول بازیکنان تیم های پایه هستند و در بخش دوم بازیکنانی مانند شریفی، علی کریمی و غیره هستند که فصل بعد تیم سپاهان را تشکیل می دهند و استفاده از این بازیکنان در طول فصل ریسک بزرگی است و امیدوارم در آینده بتوانیم با این بازیکنان جوان نتیجه بگیریم.

     
آی اسپورت
2014-10-02 16:59:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر