فهرست

مسی: نیمار می‌تواند بهترین بازیکن دنیا باشد

آی اسپورت- نیمار در تابستان گذشته از سانتوس به جمع آبی‌اناری‌ها اضافه شد، اما مشکلات مصدومیت و نیز مناقشات ناشی از جزئیات انتقالش به بارسا، مانع درخشش او در فصل اول حضورش در اسپانیا شد. با این حال او پس از بهبودی از مصدومیت شکستگی ستون فقرات در جام جهانی، در این فصل به شکوفایی رسیده و در هفت بازی در رقابت‌های مختلف، هفت گل به ثمر رسانده است. حال به نظر مسی این بازیکن 22 ساله هر روز قوی‌تر و قوی‌تر می‌شود.

 

«این تازه سال دوم حضورش در این‌جا ست، اما من ارتباط بسیار خوبی با نیمار دارم، چه درون زمین و چه بیرون از آن. با توجه به پتانسیل‌هایی که دارد، فکر می‌کنم می‌تواند به بهترین بازیکن دنیا تبدیل بشود. او بازیکن بزرگی‌ست، بازی کردن با او بسیار خوشایند است.»

 

مسی 27 ساله تا به حال در این فصل شش گل به ثمر رسانده، اما به همین تعداد هم پاس گل داده است و می‌گوید تحت هدایت لوییس انریکه، نقش او در برنامه‌های هجومی بارسا اندکی تغییر کرده است. «من شیوه‌ی بازی خودم را در این فصل تغییر داده‌ام، زیرا بقیه‌ی مهاجمان حالا بیشتر در مرکز بازی می‌کنند. من همیشه پاس گل می‌داده‌ام، اما حالا که بقیه‌ی مهاجمان بیشتر در مرکز بازی می‌کنند گزینه‌های بیشتر برای پاس دادن وجود دارد.»

     
آی اسپورت
2014-10-02 17:19:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر