فهرست
گرد و خاک عقاب لب کارون/ مشت عقاب به داور نرسید اما دوربین را شکست!
گرد و خاک عقاب لب کارون/ مشت عقاب به داور نرسید اما دوربین را شکست!

گرد و خاک عقاب لب کارون/ مشت عقاب به داور نرسید اما دوربین را شکست!

آی اسپورت- بازی دو تیم پایین جدول استقلال خوزستان و راه‌آهن تهران که در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شده بود خیلی زود گل داشت؛ عبدالهادی خنیفر دقیقه 5 گلزنی کرد ولی در ادامه هرچه راه‌آهن میزد به در بسته می‌خورد. در نیمه دوم و دقیقه 60 داور به محمد آبشک کارت زرد نشان داد و اعتقاد داشت او بی دلیل اعتراض می‌کند اما حمید استیلی به شدت اعتراض می‌کرد.

4دقیقه بعد آبشک به دلیل تمارض از بازی اخراج شد تا زاهدی‌فرد به شدت مورد انتقاد بازیکنان راه‌آهن باشد ولی دقیقه 87 بازی صحنه‌ای که همه فکر می‌کردند روی محمد غلامی پنالتی شده است داور دستور به ادامه بازی داد و یک دقیقه بعد کولی‌بالی با تکلی خشن بازیکن راه‌آهن را سرنگون کرد تا همه اعضای کادرفنی راه‌آهن به زمین بیایند. ابتدا احمدرضا عابدزاده با سرعت قصد داشت خود را به داور و کولی‌بالی برساند ولی نزدیک به 5 نفر او را مهار کرده بودند که عقاب آسیا همه آن‌ها را کنار زد تا به وسط زمین برسد. بعد از دقایقی به زحمت جلودار عابدزاده شدند و او را به نیمکت برگرداندند. داور ابوالقاسم‌پور را صدا زد و گفت عابدزاده باید اخراج شود که این امر موجب اعتراض دوباره مربی دروازه‌بانان راه‌آهن شد. امیر عابدزاده دروازه‌بان سوم راه آهن برای بیرون آوردن پدرش از زمین تلاش کرد که در نهایت حمید استیلی احمدرضا عابدزاده را به رختکن برد. 

در این صحنه دوربین تلویزیونی قصد تصویر برداری داشت که سیامک کوهنورد به او اعلام کرد به کار خود ادامه ندهد ولی بعد از اتمام بازی عابدزاده که هرطور شده بود نتوانست خود را به داور برساند دوربین تلویزیونی را شکست!

  ۳  
آی اسپورت
2014-10-02 20:12:41
نظر دهید

۳ نظر
محمد
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۰۳
عشق است عقاب آسیا!!!خداییش خیلی زور داره.7نفری گرفتنش وگرنه اون کولی بالی جنازشم پیدا نمیشد.!!!
-
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۲۳:۵۵
نگارنده محترم، بدون حب و بغض، این اعتراض به داوری و شامورتی گری رو با دیگر مربیان و اسطوره ها مقایسه کنید لطفا.

اگه مثلا شخص ایکس بود کلی این کار رو تقبیح میکردید اما حالا که فلانی دنبال بازیکن حریف دویده؛ به به و چه چه شایسته ست؟
محمد کریمی
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۷
زمان بازیشم بازیکن با اخلاقی نبود،الانم که مربیه همینه،شاید اگه حاشیه کمتری داشت جایگاه به مراتب بهتری داشت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر