فهرست
گل محمدی: هدف ما گل نخوردن بود/ نفت تیم معمولی نیست
گل محمدی: هدف ما گل نخوردن بود/ نفت تیم معمولی نیست

گل محمدی: هدف ما گل نخوردن بود/ نفت تیم معمولی نیست

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل‌‌ تیم‌های ذوب آهن و نفت اظهار داشت: بازی پایاپای و البته سختی بود. نفت یکی از بهترین‌ تیم‌های لیگ است. بازیکنان ما در دفاع عملکرد خیلی خوبی داشتند و حملات بازیکنان حریف را خنثی کردند. در ضربات ایستگاهی و پرتاب‌های اوت که زیاد هم بود بازیکنان‌مان به خوبی توانستند تیم حریف را کنترل کنند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم شرایط ما بهتر شد. می‌توانستیم حداقل یک گل به ثمر برسانیم. چند موقعیت داشتیم که متأسفانه از آنها استفاده نکردیم. نتیجه تساوی عادلانه بود. از همه هوادارانی که در ورزشگاه حاضر شده بودند تشکر می‌کنم.

وی در مورد شعار برخی از هواداران که در راهرو علیه او سر دادند، گفت: من چنین چیزی نشنیدم و اطلاعی از این موضوع ندارم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص اینکه آیا انتخاب علی کریمی به عنوان دستیار کی‌روش به علت محبوبیتش بوده، تأکید کرد: این موضوع تصمیمی بود که سرمربی تیم ملی گرفته. ما باید به افراد فوتبالی احترام بگذاریم و برای علی کریمی هم در تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم.

گل‌محمدی در خصوص اینکه با وجود شناخت از تیم نفت اما برای یک امتیاز پا به میدان گذاشته بود، یادآور شد: نفت تیم معمولی نیست. اگر ما می‌خواستیم بد دفاع کنیم گل دریافت می‌کردیم. آنها بازیکنان خوبی دارند که در حملات می‌توانند خطرساز شوند. بازیکنان ما توانستند فرصت‌های زیادی از آنها بگیرند. ما هم در ضد حمله و در جریان بازی می‌توانستیم به گل برسیم. خوشحالیم که در ضربات ایستگاهی فرصت‌هایی را خلق کردیم.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه هدف اولش تساوی بوده، یادآور شد: هدف اول ما گل نخوردن بود و در مرحله بعدی به دنبال رسیدن به گل بودیم. فکر می‌کنم نتیجه تساوی بدون گل آن هم در خانه حریف نتیجه خوبی باشد.

وی در خصوص شرایط آینده ذوب آهن تصریح کرد: کارمان سخت است. در هر صورت ما در مرحله‌ای هستیم که گذار است. خیلی سختی‌ها را تحمل می‌کنیم. در نیم‌فصل باید تیم را تقویت کنیم. من امید زیادی به این تیم دارم و با داشتن زمان و فرصت مناسب تیم خوبی خواهیم شد. شما زمانی که از دور تیم را نگاه می‌کنید شرایطش متفاوت است اما وقتی داخل این تیم می‌شوید مشکلات زیادی دارد که البته بخشی از آنها با کمک سعید آذری مدیرعامل تیم حل شده است. او روز و شب تلاش می‌کند اما این مشکلات زمان‌بر است تا حل شود. فکر می‌کنم در آینده بتوانیم وضعیت بهتری پیدا کنیم.

گل‌محمدی در خصوص اینکه گفته می‌شود فرهاد مجیدی دیگر دستیار کی‌روش خواهد بود، تأکید کرد: به نظرم دستیار دیگر که اضافه می‌شود باید مربی باشد که وقتی کی‌روش نباشد بتواند تیم ملی را جمع و جور کند. او باید هم تجربه و هم لیاقت این کار را داشته باشد که در کنار کی‌روش فعالیت داشته باشد. فکر کنم جای چنین کسی هم‌اکنون خالی است.

     
آی اسپورت
2014-10-02 20:34:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر