فهرست
استیلی: بازیکن خارجی به عابدزاده فحاشی کرد/ دوربین سر خود به رختکن آمد
استیلی: بازیکن خارجی به عابدزاده فحاشی کرد/ دوربین سر خود به رختکن آمد

استیلی: بازیکن خارجی به عابدزاده فحاشی کرد/ دوربین سر خود به رختکن آمد

آی اسپورت- آنقدر اعتراضات کادرفنی راه‌آهنی‌ها در بازی با استقلال خوزستان زیاد بود که حمید استیلی فقط وقت آرام کردن دستیارانش را داشت و خودش دیگر اعتراضی نمی‌کرد. سرمربی راه‌آهن که عرق‌ریزان به نشست خبری پس از این بازی آمده بود گفت:

بازیکن خارجی به اسطوره ایران فحاشی کرد

عامل به جنجال کشیده شدن بازی بازیکن خارجی تیم استقلال‌خوزستان بود که باید در بازی پرسپولیس اخراج  می‌‌شد اما داور آنجا مماشات کرد تا این بازیکن بیاید و به اسطوره فوتبال ایران احمدرضا عابدزاده حرف های توهین آمیز بزند. عابدزاده کم شخصیتی نیست و خودش هم جنوبی است و احترامش در اینجا بیشتر وارد است.

ماجرای شکسته شدن دوربین

دوربین که نباید سر خود وارد رختکن ما بشود. در این زمینه باید هماهنگی انجام بگیرد. احمدرضا عابدزاده را هیچ‌کس تا الان اینقدر عصبی ندیده بود و این اتفاقی که نباید می‌ افتاد، رخ داد. البته دلیل این عصبیت این است که بازیکن خارجی حریف، بازیکن ما را  می‌ زند اما بعد از 7، 8 دقیقه داور تازه یادش  می‌ افتد کارت بدهد. کولی‌بالی بازیکن ما را با مشت زد و من در آن لحظه دقیقا نفهمیدم چه اتفاقی افتاد فقط دیدم عابدزاده دارد می‌‌رود سمت وسط زمین و رفتم او را گرفتم.

عذر می‌خواهم

به احمدرضا خیلی فشار آمده بود چون بازیکن خارجی راحت به او فحش داد و این چیزی بود که او هرگز تجربه اش نکرده بود. من از همه اتفاقاتی که افتاده عذر می‌خواهم اما همه ما انسان هستیم.


دیگر تکرار نمی‌شود

ما در این بازی بی جهت 9 نفره شدیم و 2 پنالتی ما هم گرفته نشد و همین باعث تنش در این مسابقه شد. من از اصحاب رسانه و مردم عذرخواهی  می‌‌کنم و امیدوارم دیگر این صحنه ها را نبینیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-02 20:51:05
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۲۴
فوتبال حرفه ای !!!!!!؟
مگر این بازی داور نداره ؟؟؟
حالا گیریم فحش داده مربی باید بره تو زمین ؟
بعد هم به جای عذر خواهی به دنبال توجیح مسئله باشند !!!
فقط باید تاسف خورد به حال این فوتبال با این دست اندرکاران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر