فهرست
ایراندوست: برنامه نود فقط موقعیت حریفان را نشان می‌دهد/ اولتیماتوم نداده‌اند
ایراندوست: برنامه نود فقط موقعیت حریفان را نشان می‌دهد/ اولتیماتوم نداده‌اند

ایراندوست: برنامه نود فقط موقعیت حریفان را نشان می‌دهد/ اولتیماتوم نداده‌اند

آی اسپورت- نتیجه نگرفتن‌های نصرت ایراندوست با ملوان ادامه دارد ولی او همچنان اعلام می‌کند قصد استعفا ندارد. سرمربی ملوان انزلی بعد از باخت سه بر یک مقابل استقلال در نشت خبری حاضر شد و گفت:

با وجدان قضاوت کنید

بازی را همه دیدند، امیدوارم کسی که کارشناسی می‌کند واقعا وجدان را در نظر بگیرد و کارشناسی کند.

در انزلی هم مظلومیم

در مورد پنالتی که گرفته نشد بحثی ندارم. در استان خودمان هم مظلوم هستیم و شبکه استانی هم موقعیت‌های ما را نشان نمی‌دهد. در دقیقه 2 تک به تک نمی‌توانیم گل بزنیم. می‌خواهم بگویم که برنامه نود هم 20 موقعیت حریف را نشان می‌دهد. امروز هم بازی را شما دیدید و همان طوری که همکارم قول داده بود برای برد آمده بودیم و می‌خواستیم بازی خوبی انجام بدهیم و پیروز هم بشویم اما متاسفانه موقعیت‌های گل ما از دست رفت.

چرا استعفا بدهم؟

بهتر است در این مورد از باشگاه بپرسید که اولتیماتومی داده‌اند یا نه. هر وقت ابلاغ رسمی شد به شما می‌گویم و وقتی چیزی نگفته‌اند نمی‌دانم چه بگویم. چرا باید استعفا بدهم با حداقل امکاناتی تیمی ساخته‌ام که بهترین بازی را انجام می‌دهد مدیرعامل نداریم اما از رئیس هیات مدیره بپرسید. وقتی از کارتان لذت می‌برید چرا باید استعفا بدهید؟ شما مگر استعفا می‌دهید ازکارتان؟ 

 

فقط مرغ از نشستن سود می‌برد

هیچ وقت از نشستن سود نمی‌برید و فقط مرغ است که از نشستن سود می‌برد. شیر شاید گرسنه بماند اما مثل لاشخور لاشخوری نمی‌کند و ملوان همیشه شیر است و آینده خوبی دارد و جوانانی که به تیم تزریق می‌شوند و آینده ملوان را می‌سازند. همان طور که سال 83 جوانانی ساختم که امروز در ملوان کارایی دارند. من بیشترین سود را دارم. با کمترین هزینه تیم خوبی می‌سازم. زحمات من را می‌بینید مثلا مهیار زحمتکش را ببینید. معنی شعارهای سه نقطه ای که می‌گویید چیست؟

تحملم زیاد است

اشکالی ندارد حیا کن رها کن می‌گویند؛ من تحملم زیاد است. به من می‌خواهند فحش بدهند، بدهند اما به بازیکنان فحش ندهند و آستین را بالا زده‌ام و سفید قرارداد امضا کرده‌ام و خدمت برای ملوان نه منت دارد نه چیزی می‌خواهد. از روز اول آمده‌ایم و بسم‌الله را گفته‌ایم.

من تعیین کننده بازیکنانم

خوشحالم که در بازی با استقلال این سوال را بپرسید که چرا سیدحسین حسینی بازی نکرد. قلعه نویی هم این سوال را گفت سرمربی تعیین می‌کند که چه کسی بازی کند و این من هستم که ترکیب تیم را تعیین می‌کنم.

داور نیستم

من داور نیستم، مربی‌ام اگر کار فنی دارید و سوال فنی دارید جواب می‌دهم.

از تیمم راضی‌ام

خدا را شکر که چنین نظری را مردم دارند که اگر آن پنالتی گرفته می‌شد نتیجه فرق می‌کرد. من از تیم راضی هستم تا دو قدمی مساوی رفتم چرا نباید راضی باشم.

     
آی اسپورت
2014-10-02 21:09:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر