فهرست
قائدی: استراماچونی برای من مثل پدر بود
قائدی: استراماچونی برای من مثل پدر بود

قائدی: استراماچونی برای من مثل پدر بود

آی‌اسپورت- مهدی قائدی را باید یکی از موفق‌ترین بازیکنان استقلال در لیگ نوزدهم نامید. بازیکنی که تلاش کرد در خط آتش آبی‌ها عنصری فعال و اثرگذار باشد. قائدی با این درخشش حالا امیدوار است دروازه لیگ‌های بزرگ جهان را، بعد از فروکش کردن تب کرونا، پیش روی خود باز ببیند. قائدی دوست دارد روزی در بارسلونا کنار مسی بازی کند. آرزویی که برای اعجوبه‌ای همچون او نمی‌تواند دست‌نیافتی باشد. مهدی شاید آنقدر بدرخشد که طعمه‌ای جذاب برای فوتبال اسپانیا باشد. برای او با این تکنیک ناب چیزی دور از دسترس نیست.
 
در استقلال با آمدن استراماچونی کاملاً شکوفا شدی. چه شد که تو در دوران کوتاه مربی‌گری استراماچونی اینگونه به بازیکنی مؤثر بدل شدی؟ دلیل این همه تفاوت نسبت به فصول قبل چه بود؟
حقیقت این است که من در فوتبال اهداف بسیاری دارم که برای رسیدن به آن‌ها سخت تلاش می‌کنم. من همیشه دوست داشتم در استقلال بهترین رکوردها را به نام خودم ثبت کنم. خوشبختانه با آمدن استراماچونی همه‌چیز برای من خوب پیش رفت و تبدیل به بازیکنی شدم که هم خودم دوست داشتم و هم هواداران.
 
چه حسی در همه روزهایی که استرا روی نیمکت بود و با شما کار می‌کرد به او داشتی؟
او برای من مانند پدر بود و چنین حسی را نسبت به او داشتم.
 
وحالا که فرهاد سکان هدایت استقلال را به دست گرفته چطور؟
آقا فرهاد همیشه برای من الگو است.
 
در کنار این انگیزه‌های شخصی ظاهراً خیلی حواست هست که درگیر فضای مجازی نشوی.
همین طور است. فضای مجازی حاشیه‌ساز است و من هم ترجیح می‌دهم از این فضا دور باشم.
 
ازدواج تا چه اندازه تو را در رسیدن به موفقیت کمک کرد؟
ازدواج تا حد زیادی کمک می‌کند. من پیش از ازدواج هم همیشه خانواده‌ام را در جریان کارهایم قرار می‌دادم. الان هم سعی می‌کنم از همسرم مشورت بگیرم. به اعتقاد من ازدواج می‌تواند در پیشرفت یک فوتبالیست مؤثر باشد و من خودم این موضوع را حس می‌کنم.
 
تیم شما در ماه های اخیر ثبات مدیریتی نداشته. این فعل و انفعالات از نظر تو که یکی از مؤثرترین بازیکنان تیمت هستی چطور ارزیابی می‌شود؟
ما بازیکن هستیم و نمی‌توانیم در این قبیل مسائل دخالت کنیم، اما دوست داریم تیم‌مان همیشه در آرامش باشد. الان شش، هفت ماه است که دریافتی نداشته‌ایم و واقعاً شرایط سختی را گذراندیم.
 
حتی شبد عید هم هیچ پولی پرداخت نشد. با این‌همه خلف وعده چطور سر می‌کنید؟
ما انتظار داشتیم باشگاه شب عید دست‌مان را بگیرد و از لحاظ مالی کمک‌مان کند اما این طور نشد. فقط امیدوارم این مشکل زودتر رفع شود.
 
روزهای کرونایی را چطور سر می‌کنی؟
دائم در حال تمرین هستیم. نمی‌دانیم تکلیف لیگ چه می‌شود. اگر برگزار شد که باید زودتر تمرینات را آغاز کنیم و اگر نشد منتظر می‌مانیم ببینیم چه می‌شود. امیدوارم این ویروس زودتر از بین برود و شرایط عادی شود. 
فاطمه صمدی، سایت فوتبالی
     
آی اسپورت
2020-04-03 16:52:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر