فهرست
سیتی ۳-۱ بورنموث؛ شگفتی در کار نبود
سیتی ۳-۱ بورنموث؛ شگفتی در کار نبود

سیتی ۳-۱ بورنموث؛ شگفتی در کار نبود

آی اسپورت - سیتیزن‌ها که در هفته های اخیر در لیگ برتر روی نوار پیروزی گام برمی دارند، امشب هم مقابل بورنموث گرچه در دقایقی از بازی گرفتار نمایش خوب حریف شدند اما در نهایت ۳-۱ این تیم را شکست داده و صدرنشینی خود را حفظ کردند. تیم مهمان بازی را بهتر آغاز کرد و اولین فرصت بازی در دقیقه 4 برای بورنموث ایجاد شد اما ضربه کالوم ویلسون در مقابل دروازه به بیرون رفت.

در ادامه تیم گواردیولا بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۱۶ منچسترسیتی به گل رسید. بگوویچ عکس العمل مناسبی روی حرکت لروی سانه داشت اما در ریباند برناردو سیلوا موفق شد با یک ضربه دقیق تیمش را پیش اندازد. در ادامه بورنموث نمایش خوبی ارائه داد و کنترل بازی را در دست گرفت اما دفاع منسجم سیتی به آنها اجازه خلق موقعیت را نمی داد. در دقیقه ۳۸ بورنموث می توانست روی پاس کینگ و فرار ویلسون به گل تساوی برسد اما خروج به موقع ادرسون مانع این اتفاق شد. اما در لحظات پایانی نیمه اول بورنموث به گل تساوی رسید. با ارسال فرانسیس از سمت راست، کالوم ویلسون با یک پرواز دیدنی و ضربه سر دقیق دروازه سیتی را باز کرد تا نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

اگرچه دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی نداشت، اما سیتی نمایشی هجومی داشت و حملات این تیم در دقیقه ۵۷ به ثمر نشست. ضربه دانیلو از سمت راست با مهار بگوویچ همراه بود اما در ریباند رحیم استرلینگ موفق شد با جایگیری مناسب گل دوم سیتی را به ثمر برساند. در دقیقه ۶۷ سیتی می توانست روی همکاری فرناندینیو و گابریل ژسوس به گل سوم هم برسد اما ضربه فرناندینیو راهی به دروازه نیافت. حملات سیتی دنبال شد و این تیم در دقیقه ۷۸ به گل سوم هم رسید. ارسال عرضی لروی سانه با ضربه گوندوغان در مقابل دروازه همراه بود و برتری میزبان مستحکم تر شد. در اواخر بازی نیز اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و سیتی ۳-۱ حریف سختکوش خود را در خانه شکست داد.

۲    
آی اسپورت
2018-12-01 20:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر