فهرست
تصمیم طارمی درست بود؛ کم لطفی در حق آقای گل
تصمیم طارمی درست بود؛ کم لطفی در حق آقای گل

تصمیم طارمی درست بود؛ کم لطفی در حق آقای گل

آی اسپورت – اعتراض شب گذشته هواداران پرسپولیس به مهدی طارمی غیر منصفانه و البته همانطور که کاپیتان‌های پرسپولیس گفته‌اند غیر طبیعی بود. اعتراض‌ها به طارمی در صحنه‌ای که او فرصت تک به تک را از دست داد شدت گرفت. هواداران پرسپولیس معتقد بودند در آن صحنه گادوین منشا موقعیت بهتری نسبت به طارمی داشت و طارمی باید به مناش پاس می‌داد. اما بررسی چند باره صحنه نشان می‌دهد که هواداران پرسپولیس قضاوت عجولانه‌ای در این بار داشته‌اند.

در این صحنه از بازی طارمی در موقعیتی تک به تک با دروازه‌بان سیاه جامگان قرار داشت. منشا هم کمی عقب‌تر از او و در نزدیک‌های خط 5.5 متر ایستاده بود. اما صحنه آهسته بازی نشان می‌دهد که موقعیت منشا طوری نبود که طارمی از رسیدن پاسش به او مطمئن باشد. یک مدافع سیاه جامگان در صحنه حضور داشت و می‌توانست به راحتی پاس رو به عقب طارمی را قطع کند. به همین دلیل طارمی ترجیح داد خودش به توپ ضربه بزند که موقعیت از دست رفت. طارمی در این بازی آنقدرها هم بد نبود. او یک بار در محوطه جریمه با خطای آشکار مدافع سیاه جامگان متوقف شد که داور بازی این صحنه را هم ندید. او تلاش زیادی در زمین انجام داد و با این اوصاف به نظر می‌رسد هواداران پرسپولیس در حق این بازیکن کم لطفی می‌کنند! 

 

 

۷ ۳  
آی اسپورت
2017-08-17 10:30:00
نظر دهید

۳ نظر
استقلال
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۲
عجیبه که تو لیگ ایران هیچ تیمی نمی تونه تک به تک چیپ بزنه حتی آقای گل
No One
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۸
دقیقاً همینطوره
اینجور توپا(ضربه چیپ در موقعیت تک به تک) رو بندرت مهاجمای ایرانی گل میزنن
یه زمانی محسن خلیلی میزد اینجور گلا رو...
اول فصل
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۵
پاس ندادنش درست بود ولی همه روش حساس شدن. اونم به خاطر فصل قبل و امسال که به هر دری زد از پرسپولیس بره و بعدم که صحبتهای پدرش که گفت مگه پرسپولیس واسش چیکار کرده !!!!!!!!!!!!! به خاطر همین دل هوادارا باهاش صاف نمیشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر