فهرست
بیل، کلید عبور رئال از بحران
بیل، کلید عبور رئال از بحران

بیل، کلید عبور رئال از بحران

آی اسپورت- گرت بیل عاشق بازی کردن در آنوئتا است. گرت بیل اخیرا در سانتیاگو برنابئو توسط هواداران رئال مادرید هو شده است. اما با این حال در ورشگاه خانگی سوسیداد همیشه راهی برای گل زدن پیدا می‌کند. روز یکشنبه او دوباره این کار را کرد. او کمک کرد تا رئال مادرید برنده بازی باشد و بیشتر از این شرایط برایش بحرانی نشود.

تساوی‌های ناامیدکننده مقابل والنسیا و لوانته باعث شد این تیم 4 امتیاز با بارسلونای صدرنشین فاصله داشته باشد و اگر تیم زیدان در دیدار مقابل سوسیداد هم امتیاز نمی‌گرفت با توجه به برد 2 بر یک بارسلونا مقابل ختافه اختلاف به 7 امتیاز می‎رسید.

سوسیداد توانسته بود 3 بازی اول در لیگ اسپانیا را با برد پشت سر بگذارد تا در بالای جدول رده‌بندی قرار گیرد. به همین دلیل بود که این بازی برای مادرید بازی سختی به نظر می‎‌رسید. مخصوصا که رونالدو محروم بود، مارسلو هم همین طور، کریم بنزما مصدوم بود، کوواچیچ مصدوم بود و تونی کروس هم مشخص نبود به بازی می‌‎رسد یا نه.

از طرفی تیم زیدان در دو بازی قبل در لیگ نشان داده بود که قدرت گذشته را ندارد و از طرفی بعد از جدایی موراتا در تابستان از این تیم گفته می‎شد به خاطر غیبت بازیکنان تیم زیدان در بحران مهاجم قرار دارد. اما زیدان برای بازی یکشنبه به بورخا مایورال در کنار مارکو آسنسیو بازی داد و بیل را در خط حمله به بازی گرفت.

این سیستم برای او جواب داد. مایورال اولین گل را زد و همچنین حریف را وادار کرد که یک گل به خودی بزند. بعد از آن در شرایطی که بازی بسیار متعادل پیش می‌‎رفت، در نیمه دوم تیم باسکی جنگید تا بازی را به تساوی بکشاند. اما ایسکو توپی بلند و از عمق زمین برای بیل فرستاد و او هم 73 متر را با سرعت دوید تا به توپ برسد و در نهایت توپ را وارد دروازه حریف کرد.

این ششمین گل او در 5 بازی در آنوئتا بود و یک بار دیگر نشان داد که گل زدن در این ورزشگاه برایش به نوعی عادت شده است. همچنین با این گل پاسخی مناسب به همه انتقادات از سوی هواداران داد که او را در بازی‌ها هو کرده و برایش سوت می‌زنند.

برای اولین بار در تاریخ مادرید موفق شد در یازده بازی پیاپی بیرون از خانه به برد برسد و این تیم حالا در 73 بازی اخیرش گل زده و با رکوردی که پله در سانتوس داشته برابری کرده است. حالا این تیم قدم بزرگی در جهت کنار زدن بحران برداشته است و از بازی بعدی در لیگ مقابل بتیس کریس رونالدو هم به ترکیب سفیدپوشان اضافه خواهد شد.

از طرفی بارسلونا عثمانه دمبله را برای چندین ماه در اختیار ندارد و با این شرایط شاید جبران کردن 4 امتیاز اختلاف برای تیم مادریدی کار سختی نباشد. شاید دوباره شرایط مانند فصل قبل شود و این مادرید باشد که نسبت به بارسلونا برتری داشته باشد.

 

۴    
آی اسپورت
2017-09-18 15:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر