فهرست
صلاح: زیدان قهرمان کودکی‌ام بود
صلاح: زیدان قهرمان کودکی‌ام بود

صلاح: زیدان قهرمان کودکی‌ام بود

آی‌اسپورت- محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول مدعی شد زین‌الدین زیدان یکی از اسطوره‌های دوران کودکی او بوده است. صلاح که در فصل جاری عمل‌کرد درخشانی داشته و از عوامل اصلی صعود لیورپول به فینال لیگ قهرمانان لقب گرفته است، مدعی شد تلاش فراوان کلید موفقیت‌های او در این فصل بوده است.

 

فینال برابر رئال مادرید

نمی‌دانم چگونه می‌توان فاتح لیگ قهرمانان شد. این رقابت‌ها به کلی متفاوت است و فتح آن فوق‌العاده. بازی کردن در فینال رویایی است که برایم به حقیقت تبدیل شده و در خاطرم هست ۲ سال پیش که فینال را در مصر تماشا کردم چه فضای فوق‌العاده‌ای بر شهر حاکم بود.

تجربه کهکشانی ها

رئال مادرید بیش از همه تیم‌های اروپا قهرمان این جام شده و در ۴ سال اخیر ۳ قهرمانی کسب کرده که تجربه بزرگی محسوب می‌شود. اما فینال یک بازی است و نه بیشتر؛ پس ما نباید به گذشته فکر کنیم و تمام تمرکز خود را باید روی فینال قرار دهیم زیرا این دیدار نبردی ۱۱ به ۱۱ است.

دلیل درخشش صلاح

مهم‌ترین کلید درخشش من تلاش فراوان بوده و من برای تکرار این عمل‌کرد در فصل بعدی باید سطح بازی خود را حفظ کنم. من ۲ فصل خوب در رم داشتم و همه به من می‌گفتند در ایتالیا باقی بمان اما من با ذهنیت موفق شدن راهی لیگ برتر شدم.

قهرمانان دوران کودکی

توتی، رونالدوی برزیل و زیدان. ایده من این بود که سه بازیکنی را انتخاب کنیم که کاملا متفاوت از یک‌دیگر بازی می‌کردند.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-05-26 00:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر