فهرست
شماتیک احتمالی استقلال؛ جانشین دیاباته کیست؟
شماتیک احتمالی استقلال؛ جانشین دیاباته کیست؟

شماتیک احتمالی استقلال؛ جانشین دیاباته کیست؟

آی اسپورت - پس از نتایج درخشان در هفته‌های اخیر، استقلال فردا باید روبروی پیکان قرار بگیرد تا صدرنشینی موقت در جدول رده بندی را دائمی کند. قبل از بازی استقلال، شهر خودرو و سپاهان با هم بازی می‌کنند و آبی‌ها، فرصت خوبی برای فاصله گرفتن از آن‌ها دارد. حسینی دروازه‌بان ثابت استقلال در همه بازی‌هاست، در غیاب یزدانی خط دفاع سه نفره دانشگر، چشمی و غلامی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند و وریا و میلیچ، در دو سمت راست و چپ به میدان می‌روند.

زوج کریمی و ریگی در نقش هافبک دفاعی، نمایشی درخشان در هفته‌های اخیر داشته‌اند و فرشید اسماعیلی، مهره هجومی استقلال در خط هافبک محسوب می‌شود. در خط حمله هم قائدی، در تمام بازی‌های اخیر توانسته روی گل‌های تیمش تاثیرگذار باشد. تنها ابهام آبی‌ها، زوج قائدی در خط حمله است. شیخ دیاباته، بازی قبل با کارت زردی که گرفت محروم شده و بازی با پیکان را از دست داده است. احتمالا سرمربی موقت استقلال در غیاب او، دست به سبک بازی تیم برنده‌اش نزند و فقط، تبریزی را جانشینش کند. احتمال دیگر، حضور دشتی یا آقایی به جای دیاباته است. استقلالی‌ها بعد از درخشش دیاباته در هفته‌های اخیر، باید بدون او هم روند پیروزی‌های‌شان را ادامه دهند.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان

1
1

نود

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-12-09 01:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۲۰
بازیکنان نباید در بازی حاضر شوند اما اگر مجبور هستند بهتر است مشابه بازی خارجی برای اعتراض، فوتبال نکنند و اجازه دهند پیکان چند گل وارد دروازه استقلال کند تا شاهد به آشوب کشیده شدن ورزشگاه توسط هواداران خشمگین باشیم. دیگر اندک روزنه امید خاموش شد و بهتر است خودمان آستین ها را بالا بزنیم. هوادار به پا خیز
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر