فهرست
حمید درخشان: چرا نفت را کنار گذاشتید؟
حمید درخشان: چرا نفت را کنار گذاشتید؟

حمید درخشان: چرا نفت را کنار گذاشتید؟

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: مواضع فدراسیون هنوز روشن نیست و نمی‌دانیم به طور قطع در آسیا حضور داریم یا نه!

حمید درخشان درباره بازی تیم نفت با سایپا گفت: «بازی سختی را پیش‌رو و چند بازیکن مصدوم داریم. باید مقابل سایپایی بازی کنیم که از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می‌برد. غیر از مسائل فنی، مشکلات روحی زیادی بین بازیکنانم وجود دارد ... متأسفانه هر روز و هر هفته صحبت‌هایی از مسئولان فدراسیون می‌شنویم که برایمان جای سؤال دارد؛ چرا باید تیمی مثل نفت تهران که مشکلات مالی‌اش کمتر از پرسپولیس و استقلال است، از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شود و ذوب‌آهن را جایگزینش کنند؟»

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این سؤال که آیا حضور یک تیم اصفهانی در این رقابت‌ها نشان از نفوذ آنها در فدراسیون فوتبال می‌داند؟ گفت: من هیچ مشکلی با آقایان ندارم و نمی‌خواهم بگویم همشهری بودن آنها، ربطی به این موضوع دارد. فقط دنبال جواب سئوالم هستم که چرا نفت تهران باید محروم شود؟ شما خودتان می‌بینید که همچنان برخی‌ها هستند که مستنداتشان را مبنی بر داشتن مطالبات از استقلال و پرسپولیس رسانه‌ای کرده‌اند، اما آقایان می‌گویند این تیم‌ها تسویه‌حساب کرده‌اند. من نمی‌خواهم اسم بازیکنانی را که از پرسپولیس شکایت کرده‌اند، ببرم. این تیم‌ها ۲۰۰ میلیارد بدهی دارند و نفت تهران چیزی حدود ۱۰ میلیارد تومان.

مهر

  ۲  
آی اسپورت
2017-11-19 21:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مرحبا بکم یا العین و عمر عبدالرحمن
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۵۶
هنوز متوجه نشدی با حذف نفت قرار هست تیم نازنازی حکومت یعنی دوچرخه سواران بدون شرکت در بازی پلی آف ( که ممکن بود اوخ بشه ) راهی بازی های اصلی بشه؟!
Ashkanred
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۳۷
به همون دلیلی که جنابعالی و بازیکنان در چند مقطع تمرینات تیم رو تحریم کردین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر