فهرست

کیه‌لینی: رم فقط توتی نیست

آی اسپورت- توتی 38 ساله با گلی که در تساوی 1-1 تیمش با منچستر سیتی به ثمر رساند، به مسن‌ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شده است. با این حال کیه‌لینی در آستانه‌ی دیدار تیمش با رم ـ که درست مثل یوونتوس، همه‌ی بازی‌های خود در این فصل سری آ را با پیروزی پشت سر گذاشته است ـ می‌گوید رم تعداد زیادی بازیکن در کلاس جهانی دارد.

 

«رم فقط توتی نیست. احترام بسیار زیادی برای آن‌ها قایل ایم. جالوروسی ترکیب باکیفیتی دارد، با چندین بازیکن بزرگ. ما هر دو لیگ را خوب شروع کرده‌ایم. بازی ما یک بازی متعادل می‌شود که در آن جزئیات تعیین‌کننده خواهند بود. سعی می‌کنیم بازیکن‌های ستاره‌ی آن‌ها را کنترل کنیم و برایشان مشکل درست کنیم. می‌دانیم که اسلحه‌های لازم برای این کار را در اختیار داریم.»

 

«بازی یکشنبه کاملاً [با بازی اتلتیکو] متفاوت خواهد بود. تقریباً می‌شود گفت اتلتیکو و رم ویژگی‌های کاملاً متضادی دارند. این بازی تعیین‌کننده [در رقابت سری آ] نیست، چون تازه در شروع فصل هستیم. اما واضح است که ما می‌خواهیم خوب کار کنیم. ما می‌خواهیم دوباره قهرمانی ایتالیا را به‌دست بیاوریم و امیدوار ایم تا در سطح اروپا هم کار مهم‌تری انجام بدهیم.»

     
آی اسپورت
2014-10-02 23:38:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر