فهرست
بعد از غروب پرحاشیه در اهواز؛ عابدزاده به آمریکا رفت
بعد از غروب پرحاشیه در اهواز؛ عابدزاده به آمریکا رفت

بعد از غروب پرحاشیه در اهواز؛ عابدزاده به آمریکا رفت

آی اسپورت- مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال راه‌آهن شب گذشته پس از دیدار با استقلال خوزستان به آمریکا رفت. 

به نقل از فارس، احمدرضا عابدزاده، مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال راه‌آهن شب گذشته پس از دیدار با استقلال خوزستان تهران را به سمت دبی ترک کرد تا از آنجا به سمت آمریکا برود. عابدزاده قرار است 10 روز در این کشور حضور داشته باشد و یک‌سری کارهای شخصی خود را انجام دهد.

تیم فوتبال راه‌آهن شب گذشته در یک بازی جنجالی با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. در این دیدار پربرخورد داور مسابقه 6 بار از کارت قرمز خود استفاده کرد که در این بین 4 کارت سهم راه‌آهن و 2 کارت سهم استقلال خوزستان بود. احمدرضا عابدزاده و علی لطیفی، مربیان راه‌آهن بودند که از کنار زمین اخراج شدند. هنگامی که عابدزاده از زمین بازی اخراج شد و به سمت رختکن می‌رفت یکی از دوربین‌های تلویزیونی به سمت او رفت تا مصاحبه‌ای با وی انجام دهد اما مربی دروازه‌بانان راه‌آهن که از فحاشی بازیکن استقلال خوزستان عصبی بود دوربین خبرنگار را شکست. این امر باعث شد تا آن خبرنگار شکایت کند و به همین دلیل بهنام ابوالقاسم‌پور سرپرست راه‌آهن به کلانتری رفت تا این مشکل را برطرف کند. در پایان هم قرار شد قیمت دوربین مشخص شود و خسارت وارده به خبرنگار پرداخت شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-03 12:21:33
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۲
لیگی که علی لابی توش گریه کنه که بمونه ..... جای عقاب نیست .... عقاب باید بره به کشوری که توی همه جای دنیا معروفه به " عقاب " .... اینجا سرزمین کفتارهاس نه عقاب !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر