فهرست
ونگر: هیچ کینه ای از فابرگاس ندارم/ می خواهیم شکست 6-0 مقابل چلسی را جبران کنیم
ونگر: هیچ کینه ای از فابرگاس ندارم/ می خواهیم شکست 6-0 مقابل چلسی را جبران کنیم

ونگر: هیچ کینه ای از فابرگاس ندارم/ می خواهیم شکست 6-0 مقابل چلسی را جبران کنیم

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، اعلام کرد که تیمش قصد دارد شکست سنگین فصل گذشته مقابل چلسی را جبران کند.

توپچی ها فصل گذشته در هزارمین دیدار ونگر روی نیمکت این تیم، با نتیجه 6-0 مغلوب آبی ها شدند و اکنون در آستانه دیدار دوباره دو تیم، سرمربی فرانسوی به فکر گرفتن انتقام است.

او به خبرنگاران گفت:\" سال گذشته روز بسیار سختی را در استمفورد گذراندیم و حالا باید آن را فراموش کنیم. من مطمئن هستم که توانایی این کار را داریم. نتایج فوتبال توسط تاریخ و گذشته رقم نمی خورند و توانایی های فعلی شما باعث برد یا باخت تیم می شوند و باید همیشه روی بازی های آینده تمرکز کرد.\"

ونگر در 11 دیداری که مقابل تیم های ژوزه مورینیو انجام داده، نتوانسته این تیم را شکست بدهد اما او تاکید کرد که دیدار آرسنال و چلسی، رقابت او و مورینیو نیست:\" این بازی بین من و مربی تیم حریف نیست و تمام رقابت بین دو باشگاه است.\"

سرمربی فرانسوی همچنین اعلام کرد که فابرگاس، پیش از پیوستن به چلسی، آماده بود تا آرسنال برگردد:\" نمی خواهم یک داستان از این موضوع بسازم  زیرا باید آنچه اتفاق افتاده را پذیرفت. شخصا معتقدم که این انتقال از ابتدای سال 2014 انجام شده بود و بقیه اتفاقات تنها هیاهوی رسانه ای بود.

من با سسک مستقیما صحبت نکردم. تنها مطلع شدم که او می خواهد به چلسی برود. هرکسی آزاد است که هر جا می خواهد برود. مثلا وقتی اوزیل از رئال جدا شد، به آرسنال آمد. من هیچ کینه ای از فابرگاس ندارم. من خودش و بازی اش را دوست دارم.\"

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-03 14:31:15
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۳
خخخخخخخخخخخ،خنده دار بود،یکی به این ونگر بگه چلسی مثل گالاتاسرای نیست که گل بارونش کنین،اول ببینید که دبل شیش میشید یا نه بعدش حرف بزنید
خراب مورینیو
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۵
برای من آرسن ونگر .... از نظر دانش فوتبالی .... حتی از " علی لابی !!! " هم پایین تر ... با تاکید بر کلمه " حتی !!" .... اگه اون نسل طلایی فرانسه ... ویرا هانری پیرس و چندتای دیگه نمیمومدن آرسنال این بول داگ فرانسوی هم جایی توی فوتبال نداشت !!! .... 11 0 یک نتیجه نسبتا عادلانه س به نفع ارباب !!!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر