فهرست

بونوچی: یوونتوس نقاط ضعف رم را می‌شناسد

آی اسپورت- هر دو تیم رم و یووه، پنج بازی اول لیگ خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند، اما رم در لیگ قهرمانان به یک تساوی ارزشمند 1-1 در خانه‌ی من‌سیتی دست پیدا کرده، حال آن‌که یوونتوس در دیدار خود در خانه‌ی اتلتیکو مادرید تن به شکست 0-1 داده است. با این حال لئوناردو بونوچی اشاره می‌کند که تیمش فصل گذشته در دو بازی رفت و برگشت رم را شکست داده و این بار هم مصمم است تا از نقاط ضعف حریف بهره‌برداری کند.

 

«حفظ توپ رم نقطه‌ی قوت آن‌ها ست و با داشتن ژروینیو آن‌ها می‌توانند ریتم بازی را تغییر بدهند. اما با وجود همه‌ی بازیکنان با کیفیتی که جالوروسی از آن برخوردار است، آن‌ها هم مثل هر تیم دیگری، یک چیزی کم دارند. آن‌ها هم نقاط ضعف خودشان را دارند و ما باید سعی کنیم تا از آن‌ها سود ببریم. ما قبلاً هم آن‌ها را متوقف کرده‌ایم.»

 

او همچنین عقیده دارد که سه قهرمانی متوالی که آخرین آن‌ها با رکورد 102 امتیاز همراه بود، چیزی از عطش آن‌ها برای قهرمانی دوباره کم نکرده است. «اوضاع با آن‌چه که در سال‌های قبل وجود داشت فرق دارد، آن موقع ما نیاز به یک سیلی توی صورتمان داشتیم تا از خواب بیدار شویم و اشتهای پیروزی پیدا کنیم. در طول این فصل این اشتیاق در ما وجود خواهد داشت که نشان بدهیم که با وجود تغییرات، حتی از قبل هم قوی‌تر شده‌ایم. این هدفی بوده که در ابتدای فصل برای خودمان تعیین کردیم.»

     
آی اسپورت
2014-10-03 15:32:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر