فهرست
مصاحبه شدید رافخایی علیه ایراندوست: او چاپلوس است!
مصاحبه شدید رافخایی علیه ایراندوست: او چاپلوس است!

مصاحبه شدید رافخایی علیه ایراندوست: او چاپلوس است!

آی اسپورت- یک باخت دیگر کافی بود تا حاشیه ها در ملوان بسیار بیشتر شود و البته به نظر نصرت ایراندوست باید کارش را در ملوان تمام شده بداند. جلال رافخایی مهاجم پر سابقه انزلیچی ها و کاپیتان دوم این تیم امروز در مصاحبه ای شدید و عجیب علیه سرمربی اش موضع گرفته است. صحبت های عجیب رافخایی را در زیر بخوانید:


ایراندوست با چاپلوسی سرمربی شد

آدمی که با شیوه خودش وارد شود و سرمربیگری را به عهده بگیرد هیچ وقت موفق نمی شود. اگر من یک زمانی مربی شوم،  آنقدر خوب کار می کنم که سراغم بیایند نه اینکه من سراغ شان بروم و با چاپلوسی سرمربی شوم. ایراندوست در باشگاه نشست و چاپلوسی کرد. مدام در گوش محجوب گفت که تیم را کم خرج می بندم تا اینکه سکان هدایت ملوان را به او سپردند. نتیجه‌اش هم همین شد. یک مربی شش‌دانگ را از دست دادیم .

کسی را آوردند که 10 سال از لیگ عقب بود

وقتی یک مربی در کارش موفق است چرا او را حفظ نمی کنند؟ در انزلی همه فوتبالی هستند، شما بهتر از من می دانید که همه نتایج ملوان را دنبال می کنند و از ریز به ریز ماجرا با خبرند. مردم دوست داشتند اسکوچیچ بماند، چون می دانستند با او می توانیم نتیجه بگیریم. ما هم نظرمان همین بود. ما به این خاطر وارد زمین می شویم که مردم انزلی را خوشحال کنیم. وقتی می توانستیم با اسکوچیچ خنده را بر لبان آنها بنشانیم پس چرا بازگشت به عقب کردیم؟ اسکوچیچ خودش هم دوست داشت بماند اما ما او را حفظ نکردیم و یک مربی آوردیم که 10 سال از لیگ برتر عقب بود. اگر قویتر از اسکوچیچ می آوردند دلمان نمی سوخت اما رفتند کسی را آوردند که نه بازیکن می شناخت و نه تیمی لیگ برتری!

ایراندوست ملوانی نیست

نصرت ایراندوست مدعی شده که ملوانی است و این تیم را خیلی دوست دارد. او اول فصل گفت که من درون آتش می افتم که سرمربیگری ملوان را قبول می کنم. او اگر ملوانی بود به این تیم نمی آمد و یا خیلی زود و بعد از چند هفته ای تیم می رفت. از ابتدای فصل مردم مخالف او بودند و او را نمی خواستند. او اگر مردم انزلی را دوست داشت هیچوقت سرمربی ملوان نمی شد. به نظر من نصرت ایراندوست ملوانی نیست،جالب است که او باز هم می گوید ملوانی است. آقای ایراندوست اگر ملوانی هستی وقتی می بینی مردم تو را نمی خواهند استعفا بده و برو تا ملوان خون تازه ای بگیرد.

ایراندوست به خاطر پول استعفا نمی دهد

ایراندوست استعفا نمی دهد، چون می داند اگر استعفا بدهد به تمام پول خود نمی رسد. متعجبم از کسی که ادعا می کند ملوانی هستم اما به خاطر مسائل مالی ترجیح می دهد که استعفا ندهد و تیم همچنان در بحران باشد. او مثل پیشکسوتی است که نگران مسائل مالی اش است اما هر جا می نشیند می گوید که ملوانی اصیل است. خواهش می کنم آقای ایراندوست از این به بعد ادعا نکند که ملوانی است.تمام ناراحتی من این است که مربی موفق را کنار گذاشتند و مربی دیگری را جایگزینش کردند که اصلا در سطح او نبود. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-10-03 15:37:10
نظر دهید

۳ نظر
مشروح
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۲
پس معلوم شد چرا دیروز تک به تک رو نزدی
خراب مورینیو
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۳
بهتر بود اگه شما هم چاپلوس نیستی چند هفته قبل این رو میگفتی !!!! ... نمیگم باید چون اینجا ایرانه و همه محتاج نون شب ..... کاملا قابل درکه .... مربی ای که تیمش داره افت میکنه باید بره .... نه مثل علی لابی بندازنش بیرون !!! ... فریاد و امان از مربیان بی سواد ریاکار و متعصب عاشق تیم و پول همزمان !!!
-
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۰
نون به نرخ روز خور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر