فهرست

انتقاد شدید ولبک به نقشش در منچستر یونایتد

آی اسپورت- ولبک 23 ساله که حالا تعداد گل‌های خود برای تیم جدیدش را به عدد چهار رسانده، تیم سابقش منچستر یونایتد را به دلیل این‌که از او در جناحین بازی می‌گرفته است، مورد انتقاد قرار می‌دهد. او که در شش فصل حضور در جمع شیاطین سرخ جمعاً 29 گل به ثمر رسانده است عقیده دارد عملکرد خوبش در برابر دروازه عجیب نیست، زیرا حالا در پستی بازی می‌کند که برایش مناسب‌تر است.

 

«واقعاً هیچ‌کس نمی‌تواند به قدرت تمام‌کنندگی من انتقاد کند، چون آن‌ها واقعاً هنوز بازی مداوم مرا در پست نوک حمله ندیده‌اند. اما حالا که مربی دارد مرا در این پست‌ها به کار می‌گیرد، می‌خواهم توپ را به تور دروازه بچسبانم. مطمئن ام که همه‌ی مهاجمان دیگر هم همین‌طور هستند. واضح است که مردم می‌گویند من به قدر کافی گل نزده‌ام، اما شما بهترین مهاجمان را در یک خط هافبک چهارنفره به جناحین بچسبانید، بعد ببینید آیا گل می‌زنند یا نه.»

 

«اگر شما گل بزنید و بازی‌های پشت‌سرهم در پست مورد نظر خودتان به میدان بروید، اعتمادبه‌نفس شما رو به افزایش می‌رود و عملکرد شما هم رو به بهبود می‌رود. این چیزی‌ست که من واقعاً دنبالش هستم. من نمی‌گویم که احساس متفاوتی [با دوره‌ی یونایتد] دارم. شاید قبلاً من گاهی به سمت دروازه نمی‌رفتم و در کنار یک خط میانی چهارنفره بازی می‌کردم. واضح است که سخت بتوانید پست خود را ترک کنید و به سمت موقعیت‌های گلزنی بروید، اما حالا دارم بیشتر در این پست بازی می‌کنم و به دنبال گلزنی هر چه بیشتر هستم.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-03 16:14:56
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۳
بشین سر جات!!!!4تا گل زده فکر میکنه خبریه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر