فهرست

علی‌رغم درخواست مورینیو، دیه‌گو کاستا به تیم ملی اسپانیا دعوت شد

آی اسپورت- ژوزه مورینیو ابراز امیدواری کرده بود که در برخورد با مهاجم تیمش جانب احتیاط را رعایت کنند و او را به تیم ملی دعوت نکنند، با این حال ویسنته دل‌بوسکه نام این مهاجم برزیلی‌الاصل را نیز در فهرست نفرات تیمش برای دیدارهای پیش رو با اسلواکی و لوکزامبورگ در انتخابی جام ملت‌های اروپا 2016 قرار داد. این مهاجم 25 ساله که با یک مصدومیت کهنه‌ی همسترینگ دست‌وپنجه نرم می‌کند، به گفته‌ی مورینیو در تمرینات تقریباً قادر به انجام هیچ کاری نبوده است.

 

اما با این وجود، خود مورینیو او را در دیدار تیمش با اسپورتینگ لیسبون در لیگ قهرمانان اروپا 90 دقیقه‌ی کامل به بازی گرفت، که این نخستین بازی کامل این مهاجم در طول یک ماه اخیر بود. و متعاقب آن، دل‌بوسکه هم پاسخ درخواست مورینیو را با دعوت از کاستا به فهرست 23 نفره‌ی تیمش برای بازی‌های ملی هفته‌ی آینده داد. او در این باره گفته است: «مشکلی نخواهد بود اگر دیه‌گو کاستا را به تیم ملی بیاوریم، زیرا او دارد در همه‌ی بازی‌ها به میدان می‌رود.»

 

خود کاستا پس از بازی با اسپورتینگ تایید کرده بود که مشکلی ندارد و آماده است تا در صورت دعوت برای کشورش بازی کند. «من 90 دقیقه بازی کردم ـ واضح است که خوب ام. هر روز بهتر می‌شوم و این به مربی بستگی دارد [که چه زمان به من بازی بدهد]. در طول هفته به‌شدت با فیزیوتراپ‌ها کار کردم، چون برای مدتی احساس ناراحتی داشتم.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-03 17:11:21
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۴
وای به حالت دل بوشکه ... اگه کاستا مصدوم بیاد !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر