فهرست

تردید توتی در امضای قرارداد جدید با رم

آی اسپورت- توتی 38 ساله که تمام دوران بازی خود را در رم گذرانده است، هنوز دو سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، اما انتظار می‌رود که باشگاه پیشنهاد تمدید قرارداد تا پس از تولد 40 سالگی‌اش را به او ارائه کند. او در مصاحبه‌ای با «لا ریپوبلیکا» گفته است: «آیا یک سال دیگر قراردادم را تمدید خواهم کرد؟ این جور می‌گویند، اما تا زمانی که من چیزی را امضا نکنم هیچ‌چیز قطعی نیست.»

 

گلادیاتور که به‌تازگی به مسن‌ترین بازیکن گلزن لیگ قهرمانان تبدیل شده است اذعان می‌کند که همچنان عاشق فوتبال است و هنوز چشم‌انداز بازنشستگی خود را به طور جدی مد نظر قرار نداده است. «وقتی دیگر بازی نکنم، چه‌کار خواهم کرد؟ وقتی بسیار از بازیکنان کناره‌گیری می‌کنند، نمی‌دانند کدام طرف بروند. فوتبال هنوز برای من لذت دارد، و تا زمانی که این شیفتگی وجود دارد، تنهاترین هدف من خواهد بود.»

 

قهرمان هواداران باشگاه پایتخت ایتالیا، به‌کرات به عنوان مربی آینده‌ی این باشگاه مطرح می‌شود. اما او اعتقاد دارد که فاقد خصلت بی‌رحمی لازم برای این شغل است. «در این لحظه خودم را این‌کاره نمی‌بینم. من زیادی مهربان هستم، هرچند دیده‌ام افرادی مثل من شروع به مربی‌گری کرده و بعد عوض شده‌اند. الآن این امر را منتفی می‌دانم، اما کی می‌داند آینده چه پیش می‌آید؟»

     
آی اسپورت
2014-10-03 18:23:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر