فهرست
خطیبی: وزش باد روی بازی مان تاثیر داشت/ جلالی استاد من است
خطیبی: وزش باد روی بازی مان تاثیر داشت/ جلالی استاد من است

خطیبی: وزش باد روی بازی مان تاثیر داشت/ جلالی استاد من است

 آی اسپورت- پس از پیروزی ارزشمند در جو عجیب ورزشگاه انقلاب کرج و تداوم صدرنشینی تراکتور، رسول خطبیی در جلسه کنفرانس خبری نظرات اش را در مورد بازی بیان کرد. 

برد شیرینی بود 

مجید جلالی تحت هر شرایطی استاد من است و هرچیزی در باره فوتبال بگوید، من احترام می گذارم. خوشحالم که 3 امتیاز را کسب کردیم و به برد شیرینی دست پیدا کردیم.  ما در بازی خارج از خانه پیروز شدیم و از تمام بازیکنانم تشکر می‌کنم، همچنین از همه هواداران که برای حمایت تیم به ورزشگاه آمدند هم تشکر می‌کنم.

با تاکتیک بازی کردیم
سایپا تیم بسیار تاکتیکی و خوبی است و در این دیدار هم عملکرد خوبی داشتیم. ما با تاکتیک بازی کردیم و توانستیم برنامه های خود را تا حدی در زمین پیاده کنیم.

باد تاثیر داشت

 اصلا فکر نمی کردیم در نیمه دوم اینقدر وزش باد به ضرر ما باشد. این مساله واقعا روی بازی مان تاثیر داشت و به همین خاطر از فاز هجومی خارج شدیم.

درباره داور حرف نمی زنم

من اگر می‌خواستم در مورد داوری حرف بزنم باید در بازی با سپاهان این کار را می‌کرد ولی در این بازی برای پیروزی با پای خودمان به میدان آمده بودیم.

کی روش کار خودش را می کند

 اعتقاد دارم کی‌روش و همکارانش در تیم ملی کار خودشان را می‌کنند و ما هم در باشگاه‌ها باید کار خودمان را انجام بدهیم و فقط از کی‌روش و همکاران‌شان می‌خواهم به تیم تراکتورسازی بیشتر توجه کند.


  ۲  
آی اسپورت
2014-10-03 18:47:12
نظر دهید
۲ نظر
فرزانه
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۲
آقا رسول دست گلت درد نکنه من اهل کرمانشاه هستم و طرفدار تراکتور. در واقع با تراکتور زندگی میکنم
علی
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۳۳
برو خجالت بکش 80 دقیقه یه دفاع اتوبوسی داشتید...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر