فهرست
جلالی: به فوتبال تیمم افتخار می کنم/ این گرمکن، فلسفه من است
جلالی: به فوتبال تیمم افتخار می کنم/ این گرمکن، فلسفه من است

جلالی: به فوتبال تیمم افتخار می کنم/ این گرمکن، فلسفه من است

آی اسپورت- مجید جلالی همچنان به فوتبال تیمش افتخار می کند. 

به فوتبال تیمم افتخار می کنم

دو بازی در دو هفته کردیم و یک مدل و یک شکل و یک کرنر گل خوردیم. ما فوتبال خوبی انجام دادیم و به فوتبالی که تیمم بازی کرد افتخار می‌کنم اما از نتیجه بسیار ناراحتم. نتیجه غیرمنصفانه‌ای بود هم امروز مقابل تراکتورسازی و هم مقابل صبا در هفته گذشته اما کاری نمی‌توان کرد.

باید ضربه زننده داشته باشی 

 ضربات ایستگاهی قواعد خودش را دارد و باید ضربه زننده داشته باشی و ما در تمرینات بین یک ساعت و نیم تا یک ساعت و 45 دقیقه به ضربات ایستگاهی اختصاص دادیم اما متاسفانه روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم و عجیب است که دو گل یک شکل خوردیم. تراکتورسازی هم در ضد حمله موقعیت داشت اما وقتی در حمله مطلق هستی ناگزیر هستی که در ضد حمله به حریف موقعیت بدهی. فوتبال خوبی بازی می‌کنیم ولی نمی‌توانیم نتیجه را به دست بیاوریم.

تماشاگر نداریم

ما تماشاگر نداریم درست است در کرج هستیم اما در روزهای گذشته هم 150 تماشاگر داشتیم. وقتی تیمی تماشاگر بیشتری دارد زورش هم بیشتر می‌شود و اراده‌اش را تحمیل می‌کند شاید نباید اینگونه باشد اما هست.

مقابل پرسپولیس مقتدرانه بازی می کنیم

در لیگ بازی راحت و سخت نداریم. در قم هفته گذشته مقابل صبا بازی کردیم و یا امروز که مقابل تراکتورسازی بازی کردیم هیچ فرقی با دیگر بازی‌ها نداشت و مقابل پرسپولیس هم مقتدرانه بازی می‌کنیم.

حاشیه می سازند

 گلایه‌ای هم از برخی دارم و نمی‌دانم چه شکلی بگویم. می‌بریم تهمت ناروا می‌زنند و به گرمکن من ایراد می‌گیرند و این گرمکن فلسفه من است و من در این گرمکن سفید و سرمه‌ای احساس راحتی دارم و این افراد چطور می‌خواهند جواب بدهند؟ شرم‌شان نمی‌آید؟ رنگ سفید و سرمه‌ای رنگ مستقل و غیر وابسته است. من سال 58 در تیم جوانان وحدت مربی‌گری می‌کردم، همین گرمکن را می‌پوشیدم و این مسایل ناجوانمردانه‌ است و برای تیم حاشیه درست می‌کنند.

     
آی اسپورت
2014-10-03 18:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر