فهرست

گاس هیدینک، فان‌در فارت را خط زد

آی اسپورت- گاس هیدینک سرمربی تیم ملی فوتبال هلند، ترکیب این تیم را برای دو بازی در دور انتخابی رقابت‌های یورو 2016 اعلام کرد. در ترکیب اعلامی نامی از رافائل فان‌در فارت هافبک تیم فوتبال هامبورگ آلمان دیده نمی‌شود. این بازیکن جام جهانی را نیز به دلیل مصدومیتی از ناحیه ساق از دست داده بود.

 

با این حال به دنبال کناره‌گیری درک کویت از بازی‌های ملی، کینسی پرومس بال اسپارتاک مسکو ـ که تنها یک بازی ملی را در کارنامه دارد ـ به تیم ملی فراخوانده شده است. کویت بازیکن تیم فنرباغچه‌ی ترکیه روز جمعه بازنشستگی خود از بازی‌های ملی را اعلام کرد. گاس هیدینک گفته که تغییر سیستم تیم ملی به 3-3-4 باعث شده که وظایف دفاعی کمتری بر عهده‌ی بال‌های هجومی تیم قرار بگیرد و این سیستم به بازیکنانی با ویژگی‌های تهاجمی بیشتر نیاز دارد. از این رو، نقش کویت در ترکیب تیم ملی کمرنگ‌تر از پیش خواهد شد و این یکی از دلایل کناره‌گیری این بازیکن پس از 10 سال حضور در تیم ملی بوده است.

 

هلند در چارچوب دور انتخابی رقابت‌های یورو 2016 در روز 10 اکتبر در آمستردام به مصاف قزاقستان می‌رود و سه روز بعد در ریکیاویک به مصاف ایسلند خواهد رفت.

     
آی اسپورت
2014-10-03 19:39:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر