فهرست
ساوتهمپتون - آرسنال: چالش حفظ صدرنشینی در سنت مری
ساوتهمپتون - آرسنال: چالش حفظ صدرنشینی در سنت مری

ساوتهمپتون - آرسنال: چالش حفظ صدرنشینی در سنت مری
آی اسپورت- در صورتی که آرسنال موفق شود سه شنبه عصر با دست پر از خانه ی ساوتهمپتون به لندن بازگردد، اختلاف امتیازهایش در صدر را به عدد 4 می رساند.

پسران آرسن ونگر پس از شکست 6-3 برابر منچستر سیتی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر، بازگشت بسیار خوبی داشتند و در هفت بازی اخیرشان در مجموع مسابقات به پیروزی رسیدند.

ارسنال در آستانه این دیدار موفق شد که با حساب 4-0 برابر کاونتری سیتی جمعه شب به پیروزی برسد در حالی که آنها در هشت بازی اخیرشان تنها دو گل از حریفانشان دریافت کرده اند.


http://www.straitstimes.com/sites/straitstimes.com/files/26564194e.jpg

شچسنی و خط دفاعی آرسنال امشب کار سختی در پیش دارند

توپچی ها از ماه نوامبر سال 2002 به بعد هرگز به ساوتهمپتون نباختند، اما قطعا انتظار چالش سختی در ورزشگاه سنت ماری دارند؛ جایی که هر سه امتیاز این دیدار خارج از خانه تاثیری مهمی در حفظ صدرنشینی آرسنال دارد، با توجه به این موضوع که سیتی و چلسی تا چهارشنبه شب بازی نخواهند کرد.

الکس اوکسلید چمبرلین که از ماه آگوست به بعد نتوانسته به دلیل مصدومیتی که دارد تیمش را همراهی کند، جمعه شب در بازی برابر کاونتری ستی برای تخستین بار از ابتدا در ترکیب اصلی توپچی ها به میدان رفت.

http://www.thesundaytimes.co.uk/sto/multimedia/dynamic/00154/Southampton_154045k.jpg


http://www.independent.co.uk/incoming/article8775911.ece/ALTERNATES/w620/Alex-Oxlade-Chamberlain.jpg

چمبرلین می تواند امشب مقابل تیم سابقش به میدان برود

احتمال دارد که این مهاجم برابر باشگاه سابقش یعنی ساوتهمپتون از روی نیمکت ذخیره ها، آرسنال را همراهی کند.

لوکاس پودولسکی مهاجم هم با پشت سر گذاشتن مصدومیتش در جریان دیدار برابر کاونتری سیتی به بازی رفت و بازگشتش به میادین را با زدن دو گل جشن گرفت اما احتمال اینکه این مهاجم ملی پوش آلمانی هم در این بازی به نیمکت ذخیره ها منتقل شود وجود دارد.

http://e2.365dm.com/13/09/768x432/SouthamptonMauricioPochettino_3007297.jpg?20130928185215

http://www.herald.co.zw/wp-content/uploads/2013/08/Arsene-Wenger.jpg

تقابل ونگر- پوچتینو هم می توان در این دیدار جذاب باشد


میکل آرتتا، آرون رمزی، توماس روسیچکی و توماس ورمالن از جمله بازیکنان مصدوم دیگر ارسنال هستند که تلاش می کنند هر چه زودتر به میادین بازگردند

همچنین انتظار می رود برای این بازی بازیکنانی چون اسچستی، سانتی کاسورلا، اولیور ژیرود و باکاری سانیا از ابتدا در ترکیب اصلی به میدان بروند.

ابو دیابی و تئو ولکات قطعا به دلیل مصدومیتی که دارند برای این بازی در دسترس نیستند.

در سوی دیگر ساوتهمپتون هر سه دیدار اخیر خانگی اش را با برد پشت سر گذاشته. آنها برای این بازی می توانند از ریکی لمبرت و آرتور بروس استفاده کنند. اما یویل و ویکتور وانیاما  پس از مصدومیتی که در اوایل ماه گذشته گریبانگیرشان شد، تیم شان را در این بازی همراهی کنند.

     
آی اسپورت
2014-01-28 12:06:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر