فهرست
درخشان: فقط به دنبال تساوی بودیم/ بضاعت تیم ما همین بود
درخشان: فقط به دنبال تساوی بودیم/ بضاعت تیم ما همین بود

درخشان: فقط به دنبال تساوی بودیم/ بضاعت تیم ما همین بود

آی اسپورت- حمید درخشان بعد از شکست یک بر صفر مقابل سپاهان گفت: بازی خوبی بود و شرایط خوبی در زمین حاکم بود. من به سپاهانی‌ها به خاطر این برد تبریک می‌گویم و از بازیکنان خودم هم تشکر می‌کنم که زحمت فراوانی کشیدند.  با توجه به تعویض‌هایی که انجام دادیم همه دیدند بازیکنان تعویضی بازیکنان تخصصی در پست‌های خودشان نبودند و با این شرایط فقط دنبال مساوی بودیم.


کمبود بازیکن در خط میانی؟! 

 با این موضوع موافقم اما فراموش نکنید ما 5 بازیکن مصدوم و محروم داریم. ماهینی و صادقیان محروم هستند و رضا نوروزی را هم از دست داده‌ایم. امروز روی نیمکت 2 هافبک وسط داشتیم که آنها را برای کمک به تیم وارد زمین کردیم. محرومان و مصدومان تیم به ما لطمه زدند. فراموش نکنید امسال تیم‌ها 20 نفره نیستند بلکه 18 نفره هستند و وقتی ما 5 بازیکن اصلی خود را نداریم یعنی با 13 بازیکن به زمین آمده‌ایم.  به غیر از این 13 بازیکن سایر نفرات ما رده امید و جوانان هستند. اکنون نیمکت سپاهان را هم نگاه کنید. معتقدم مقابل سپاهان با نداشتن 4 بازیکن اصلی و فرصت‌هایی که از دست دادیم تا همین‌جا هم که پیش آمدیم و این عملکرد را داشتیم قابل تقدیر است.


 

 چرا پرسپولیس دفاعی بازی می‌کرد و بازیکنان این تیم خودشان را روی زمین می‌انداختند؟!

اصلا دوست ندارم بازیکنانم روی زمین بیفتند اگر هم چنین اتفاقی رخ داده حتما مصدومیت شدیدی بوده، اگر توجه کنید قبل از اینکه سپاهان به ما گل بزند بازیکن این تیم روی زمین افتاد و مصدوم بود که مدافع من به شکل جوانمردانه توپ را به سپاهانی پاس داد و ما در برگشت گل خوردیم. به هر حال دنبال وقت تلف کردن نبودیم.  در این بازی و با توجه به مهره‌هایی که سپاهان داشت فشار روی دروازه ما طبیعی بود و به نوعی مساوی برای ما حکم برد را داشت. با توجه به نفراتی که در اختیار داشتیم انتظاری بیش از این نمی‌رفت که مقابل تیمی مثل سپاهان بازی کنیم. به خاطر همین می‌گویم مساوی برای ما هم خوب بود که به آن دست پیدا نکردیم. بضاعت تیم ما همین بود. 

 آیا امکان دارد در نیم‌فصل بازیکنی به پرسپولیس اضافه شود؟!

100 درصد این اتفاق رخ می‌دهد چون ما بازیکنان محروم و مصدومی داریم که به ادامه لیگ نمی‌رسند به خاطر همین در نیم‌فصل دوم خودمان را تقویت می‌کنیم.

  ۹  
آی اسپورت
2014-10-03 20:58:29
نظر دهید

۹ نظر
-
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۰
والاهه بضاعت تیم مو همینه فقط برازنده شاغلام است و بس ،
علی
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۴
لطفا دیگه ازین عکس ها واسه مربی عزیز ما کار نکنین معلوم میشه موهاشو رنگ کرده ریش و مو باهم نمیخونه
-
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۵
رونمایی از بحرین درفولادشهر
فرشاد
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۸
خب ادم باشعور نمیدونم چی چی

اگه بضاعتت همین بود ، چرا همیشه از تیم دایی انتقاد

میکردی

چرا دنبال پرسپولیس بودی و میگفی میتونم قهرمانش

کنم

چرا برای تیم پرسپولیس له له میزدی

حالا اومدی میبینی نه اقا کارت نیس!!

بابا بازم خوبی ، سیاسی و داش کریمی :poop:

پشتت

دفاع اتوبوسی و کثیفت :))

فقط دایی
مشروح
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۳۲
امیدوارم تو دربی از بی بضاعتی حرف نزنه
مشروح
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۳۲
امیدوارم تو دربی از بی بضاعتی حرف نزنه
ابوالفضل جلالوندی
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۸:۰۹
با عرض سلام و ادب
از قول ما طرفداران نسبتا قدیمی پرسپولیس به آقای درخشان بفرمایید حمید آقا همه حرف های امثال شما پیش کسوت ها ضبط میشه هم تو ذهن مردم، هم آرشیو رسانه ها شاید حافظه تاریخی مردم ضعیف باشه و فراموش بشه ولی تو آرشیو ها می مونه فکر کنم حافظه خودت از همه ضعیف تره قبل از این که سرمربی بشی چی میگفتی حالا فکر میکنی داری توجیه میکنی و اینا هم مثل خودم متوجه نمیشن!! خواهشاً بس کن و بیش از این آبرو ریزی نکن آخه متاسفانه شما هم پیش کسوت این باشگاه هستی
روی دیگه حرفام با آقای سیاسی رئیس هیئت مدیره است با شنیدن این حرفا چه حالی بهت دست میده آی حال میده!! این طور نیست؟ متوجه شدی چه کلاهی سرت رفته؟! کم کم دیگه پیدا نمیکنی همه کسانی که بهت میگفتن با این تیم میشه قهرمان آسیا شد اونا بدنبال عکس یادگاری بودن که گرفتن
این رسم این دنیا است: از هر دست بدی از همون دست میگیری
دل ما قدیمی ها واسه جوونایی میسوزه که عاشق این باشگاهن ای کاش میدونستید روزگار حساب و کتاب داره
YASASIN TIRAXTUR
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۰۹:۱۷
YASASIN AZERBAYCAN
-
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۶
سپاهان سرور کل ایران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر