فهرست
خلعتبری: دایی با تمام وجود من را می خواست اما سیاسی و رحیمی نه!
خلعتبری: دایی با تمام وجود من را می خواست اما سیاسی و رحیمی نه!

خلعتبری: دایی با تمام وجود من را می خواست اما سیاسی و رحیمی نه!

آی اسپورت- محمدرضا خلعتبری پس از پیروزی یک بر صفر سپاهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: موقعیت‌های خوبی داشتیم ولی توپ‌هایمان درون دروازه‌ نمی‌رفت. خدا را شکر می‌کنم که با گل مهدی شریفی توانستیم 3 امتیاز را بگیریم و به حق‌مان برسیم.

خلعتبری در خصوص شعارهای هواداران پرسپولیس علیه وی گفت: ‌من یک فصل برای آنها بازی کردم و برای آنها احترام زیادی قائل هستم اما شرایط به گونه‌ای پیش رفت که من را نخواستند.

وی تاکید کرد: علی دایی با تمام وجود من را می‌خواست اما سیاسی و رحیمی من را نمی‌خواستند و نمی‌توانستم به زور در پرسپولیس بمانم. من یک فصل خوب در آنجا داشتم ولی به سپاهان برگشم چون با این تیم در آسیا موفق شده بودم و قهرمانی جام حذفی را هم به دست آورده بودم. من الان در اصفهان زندگی می‌کنم و به هواداران سپاهان دین دارم و از سوی دیگر امیدوارم هواداران پرسپولیس به همراه تیم‌شان به موفقیت برسند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-10-03 21:07:14
نظر دهید

۵ نظر
saba
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۵۹
ممدرضای عزیز من یه پرسپولیسیم اولش که رفتی ناراحت شدم ولی قبل شروع شدن لیگ با خودم کنار اومدم و بهت حق دادم بری جایی که آرامش باشه.مرسی بخاطر اون یه سالی پرسپولیس بودی .. خوشحالم دوباره تیم ملی دعوت شدی.
-
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۱۱
گوه نخور اشغال بی صفت خیلی عوضی هستی
alireza
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ۲۳:۲۰
پولکی پولبکی پولکی
MOHSEN.N
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۰:۲۳
خلعت همیشه با ناجوانمردی به دنبال عصبی کردن بازیکن حریف و خراج اونهاست.بازی شما تمام شده و از تیم ملی هم خط می خوری
خراب مورینیو
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
عشق به پرسپولیس رو میشه از رقم قرار داد " 10 میلیاردی خلعتبری - که 5 میلیونش رضایت نامه عجمان بود !" و .... سلطان علی لابی " 5 میلیارد بابت روزنامه خوندن و پرونده سازی علیه داورها " فهمید ! .... معلوم نیست لابی به کجا وصله که رفقاش ... بابک و روباه زندانن ولی رفیق تخته نرد بازشون سوار مازراتی خیابون های تهران رو میخره !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر