فهرست
رکوردی که در فینال مادرید منتظر آرنولد است!
رکوردی که در فینال مادرید منتظر آرنولد است!

رکوردی که در فینال مادرید منتظر آرنولد است!

آی اسپورت - کاروان لیورپول از روز دوشنبه در ماربیای اسپانیا مستقر شده و برای فینال لیگ قهرمانان اروپا و مصاف با تاتنهام که روز اول ژوئن در ورزشگاه واندا متروپولیتانو برگزار خواهدشد، آماده می شود. از بین تمام بازیکنان لیورپول تنها دانیل استوریج در سال 2012 با چلسی و ژردان شکیری در سال 2013 با بایرن مونیخ تجربه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارند و اکثر شاگردان کلوپ تا به امروز قهرمان این تورنمنت معتبر نشده اند. در بین این بازیکنان، یکی از قرمز پوشان می تواند در فینال مادرید رکورد جالب توجهی را به نام خودش ثبت کند.

ترنت الکساندر آرنولد، بال راست لیورپول در صورتی که توسط یورگن کلوپ در ترکیب اصلی تیم قرار داده شود، دراین فینال تاریخ ساز خواهد شد ودر سن 20 سالگی اولین بازیکنی لقب خواهد گرفت که در دو فینال متوالی لیگ قهرمانان اروپا، با کمترین سن حضور داشته.

اولین بار او در ماه می سال 2018 ودر فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه الیمپیکوی شهر کیف در ترکیب لیورپول قرار گرفت و مقابل رئال مادرید به میدان رفت. در آن فینال لیورپول مغلوب شاگردان زیدان شد و حالا این فصل کلوپ و شاگردانش این فرصت را دارند تا در دومین فینال متوالی لیگ قهرمانان اروپا، دوباره شانسشان برای فتح جام راامتحان کنند.

رکوردی که حالا انتظار الکساندر آرنولد را می کشد، تا به امروز در اختیار کریستین پانوچی ایتالیایی است که در دو فینال متوالی لیگ قهرمانان اروپا در سالهای 1994 و 1995 با پیراهن میلان به میدان رفته بود. در سال اول (1994)، او 22 ساله بود و تیمش توانست در فینال آتن 0-4 بارسا را شکست داده وبه قهرمانی برسد و درسال 1995، میلان در وین 0-1 مغلوب آژاکس شد و دستش به جام قهرمانی نرسید.

     
آی اسپورت
2019-05-23 23:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر