فهرست
معضل غیرمنتظره برای ستاره‌های خارجی PSG
معضل غیرمنتظره برای ستاره‌های خارجی PSG

معضل غیرمنتظره برای ستاره‌های خارجی PSG

آی اسپورت - امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه روز گذشته در نطقی تلویزیونی خبر از تمدید قرنطینه و بسته ماندن مرزهای این کشور تا 11 می(22 اردیبهشت) به دلیل شیوع کرونا داد. نطقی که با 37 میلیون بننده تلویزیونی رکورددار نیز شد. به این ترتیب تمام افراد با گذرنامه غیر اروپایی، از خارج از محدوده شنگن، قادر به ورود به کشور فرانسه نخواهند بود و این برای فوتبالیست های خارجی شاغل در لیگ فرانسه که در روزهای شیوع کرونا از فرانسه خارج شده اند، دردسرساز خواهد شد.

طبق برنامه قرار است لوشامپیونا از 17 ژوئن دوباره شروع شود و طبعا باشگاه های فرانسوی از ماه می، تمرینات خود را از سر خواهند گرفت و در بدترین حالت، بازیکنان آمریکای جنوبی تیم پی اس جی مثل نیمار، کاوانی و کیلور ناواس با مشکل بازگشت روبرو خواهند شد. گفته می شود بسته ماند مرزها احتمالا تمدید نیز خواهد شد و در این صورت مشخص نیست که این فوتبالیست ها چگونه قادر به بازگشت به فرانسه هستند.

تیاگو سیلوا دیگر بازیکن اهل آمریکای جنوبی پی اس جی است که راهی برزیل شده ولی به دلیل داشتن گذرنامه فرانسوی، مشکل بازگشت نخواهد داشت. کاوانی، نیمار و کیلور ناواس هر سه این روزها در کشورهای خود حضور دارند و در انتظار شروع تمرینات و بازگشت به فرانسه هستند ولی با این وضعیت، شرایط برای بازگشت شان فراهم نیست.

     
آی اسپورت
2020-04-14 20:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر