فهرست
پیش بازی دورتموند – هامبورگ : دورتموند به دنبال جبران شکست در دربی
پیش بازی دورتموند – هامبورگ : دورتموند به دنبال جبران شکست در دربی

پیش بازی دورتموند – هامبورگ : دورتموند به دنبال جبران شکست در دربی

آی اسپورت- زردها می خواهند تا با پیروزی در برابر هامبورگ، شکست هفته پیش در دربی را به دست فراموشی بسپارند. تیم کلوپ هفته پیش در زمین رقیب سنتی اش شالکه 1-2 شکست خورد تا به روند پر فراز و نشیب این فصلش در بوندس لیگا ادامه دهد.

اما آنها در لیگ قهرمانان نتایج خوبی گرفته اند و این هفته هم در زمین اندرلخت به پیروزی خوب 0-3 دست یافتند. حالا آنها با روحیه بهتری به بوندس لیگا برگشته اند تا به وضعیت خود در لیگ داخلی هم سر و سامان دهند. دورتموند 3 بازی از 6 بازی اول خود در بوندس لیگا را باخته است. اما در سوی دیگر هامبورگ مثل فصل قبل در قعر جدول قرار دارد و وضعیت مناسبی ندارد. اما هامبورگ با آوردن یوزف زینبائر به جای میرکو اسلومکا موفق شد تا در ایم تک آرنا یک امتیاز از بایرن بگیرد و امیدوارانه تر نشان دهد. اما پس از آن بازی، آنها از بوروسیا مونشن گلادباخ و اینتراخت فرانکفورت شکست خوردند تا مدیران هامبورگ پیتر کنابر را برای کمک به زینبائر به کادر فنی تیم اضافه کنند.

دورتموندی ها که فکر می کنند این بازی برای آنها حتی از بازی های لیگ قهرمانانشان هم مهم تر است، می خواهند تا با پیروزی در آن به روزهای خوب خودش بازگردند. آنها اعتقاد دارند که پیروزی شان در برابر اندرلخت فقط یک برد بوده و نمی تواند جبران شکست آنها در دربی باشد. از سوی دیگر آنها باید همه تلاششان را برای شکست هامبورگ بکنند تا به اوضاعشان در بوندس لیگا سروسامان بدهند.

آخرین باری که دو تیم در ورزشگاه سیگنال آیدونا پارک به مصاف هم رفتند، میزبان هامبورگ را 2-6 در هم کوبید. اما هامبورگ در فوریه با یک پیروزی 0-3 انتقام آن بازی را گرفت. رافائل فن در فارت دوران مصدومیتش را پشت سر گذاشته و زینبائر می تواند در این دیدار از او استفاده کند. اما مارسل یانسن و یولیان گرین هنوز مصدوم هستند. کنابر اول هفته به زینبائر گفته بود که آنها در اولین فرصت باید یک پیروزی به دست آورند. او فکر می کند که تیمشان از نظر دفاعی شرایط خوبی دارد و بازی با دورتموند می تواند برای آنها یک شروع خوب باشد.

سباستین کل که در بازی با اندرلخت مصدوم شد، ممکن است بازی فردا را از دست بدهد. آنها همچنین مدتهاست که میخیتاریان، نوری شاهین و مارکو رویس را به علت مصدومیت در اختیار ندارند.

     
آی اسپورت
2014-10-04 00:15:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر