فهرست

پیش بازی میلان – کیه وو : روسونری به دنبال بازگشت به مسیر پیروزی

آی اسپورت- میلان در صدد است که در بازی در برابر کیه وو که روز شنبه برگزار می شود، به صورت تیمی در کار دفاعی شرکت کند. با این که میلان از دو بازی اخیرش تنها دو امتیاز کسب کرده است، اما تحت رهبری فیلیپو اینزاگی در این فصل نتایج بدی نگرفته و در رده ششم ایستاده است. با توجه به حضور اینزاگی در روی نیمکت میلان که خودش گلزن بزرگی بوده است، آنها مشکلی برای پیدا کردن دروازه حریفان ندارند. اما مشکل اصلی آنها در خط دفاعی است.

تیم اینزاگی هنوز نتوانسته است در هیچ بازی ای دروازه خود را بسته نگهدارد و نه گل در مجموع دریافت کرده است. آنها همچنین دو بازی آخر خود در برابر امپولی و چزه نا را هم مساوی کرده اند.

میلانی ها اعتقاد ندارند که مسئولیت این موضوع به طور کامل بر گردن خط دفاعی آنها باشد. آنها دو تساوی نا امید کننه را پشت سر گذاشته اند، ولی اطمینان دارند که تیمشان در مسیر پیشرفت قرار دارد. فشار زیادی در سری آ روی تیم ها وجود دارد و اگر تیمی گل بخورد، همه تیم مقصر است و اگر گل بزند، همه تیم در این موفقیت دخیلند.

اما کیه وو در این فصل تنها یک پیروزی به دست آورده است و در چند سال اخیر رکورد خوبی در برابر میلان ندارد. آخرین پیروزی آنها در برابر میلان به دسامبر 2005 برمی گردد. آنها در فصل گذشته به هیچ یک از مدعیان سری آ نتوانستند گل بزنند. اما سرمربی آنها اوژنیو کورینی معتقد است که آنها هم مانند امپولی و چزه نا می توانند از میلان امتیاز بگیرند. او معتقد است که میلان در این فصل تیم خیلی خوبی است. اما آنها می توانند در زمین آنها نتیجه خوبی بگیرند.

کورینی یوآنی و بوتا را قطعا فردا در اختیار ندارد و از سوی دیگر احتمال دارد که دیگو لوپز، فن خینکل و ساپونارا هم برای میلان این دیدار را از دست دهند.

     
آی اسپورت
2014-10-04 00:04:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر