فهرست
پیش بازی بایرن مونیخ- هانوفر: جشن اکتبر باواریایی ها ادامه دارد؟
پیش بازی بایرن مونیخ- هانوفر: جشن اکتبر باواریایی ها ادامه دارد؟

پیش بازی بایرن مونیخ- هانوفر: جشن اکتبر باواریایی ها ادامه دارد؟

آی اسپورت- بایرن مونیخ در این فصل شروع خوبی داشته است و با اختلاف دو امتیاز در صدر جدول قرار دارد و چهار بازی از 6 بازی اول خود را برده است. بایرن همچنین لیگ قهرمانان را با دو پیروزی آغاز کرده است. اما هنوز با اقتدار فصل 14-2013 خود فاصله دارد.

تیم گواردیولا در اواخر مارچ سال گذشته مقام قهرمانی را به دست آورد. آنها فصل را با 90 امتیاز و 94 گل زده از 34 بازی شان به پایان بردند. فیلیپ لام امیدوار است که هم تیمی هایش هر چه سریع تر به قدرت گذشته بازگردند. بعد از پیروزی سخت 0-1 آنها در زمین زسکا مسکو، از این که آنها نمی توانند مثل فصل گذشته نتایج درخشانی بگیرند، راضی نبوند. بایرن در 6 دیدار اخیرش در برابر هانوفر این تیم را شکست داده، 23 گل به آنها زده و تنها 3 گل دریافت کرده است.

از سوی دیگر هانوفر این فصل را تحت رهبری تایفون کورکوت خوب آغاز کرده و با پیروزی در سه دیدار از شش دیدار اولش در رده ششم جدول قرار گرفته است. اما آنها از سه بازی اخیر، دوتای آن را به پادربورن و اشتوتگارت باخته اند و همچنین کورکوت لیست بلندی از مصدومان را در پیش روی خود دارد. کاپیتان لارس اشتیندل به علت مصدومیت هنوز نتوانسته در این فصل بازی کند و ادگار پریب هم هنوز درگیر مصدومیت زانوش است. لئون اندرسون هافبک دانمارکی آنها نیز هنوز درگیر مصدومیت است. به همین دلیل کورکوت فکر می کند که هر امتیازی که آنها در اکتبر از بایرن، مونشن گلادباخ و دورتموند بتوانند بگیرند برایشان فوق العاده خواهد بود. البته تعداد زیادی از مصدومان آنها در نوامبر و دسامبر برخواهند گشت.

از سوی دیگر گواردیولا هنوز برای استفاده از فرانک ریبری و باستین شواین اشتایگر دچار تردید است. هر دوی این بازیکنان از ابتدای این فصل درگیر مصدومیت از ناحیه زانو بوده اند.

     
آی اسپورت
2014-10-04 01:53:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر