فهرست
پیش بازی آستون ویلا – منچستر سیتی: جدال بالای جدول در ویلاپارک
پیش بازی آستون ویلا – منچستر سیتی: جدال بالای جدول در ویلاپارک

پیش بازی آستون ویلا – منچستر سیتی: جدال بالای جدول در ویلاپارک

آی اسپورت- 6 هفته از لیگ جزیره گذشته است و بالای جدول پریمیرلیگ چند مهمان ناخوانده دارد. ساوتهمپتون با 13 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و استون ویلا یکی از سه تیم 10 امتیازی بالای جدول است. از سوی دیگر مدافع عنوان قهرمانی، منچستر سیتی فقط با یک امتیاز بیشتر از استون ویلا جایگاه سوم جدول را به خود اختصاص داده است. حالا با توجه به اینکه چلسی این هفته دیدار سختی در مقابل توپچی ها دارد، منچسترسیتی این فرصت را دارد تا با پیروزی در ویلا پارک از فاصله پنج امتیازی خود با صدر جدول بکاهد. البته اگر آرسنال بتواند از استمفوردبریج با دست پر خارج شود.

منچستر سیتی در این فصل با مشکلات جدیدی روبروست. شاید مهمترین مشکل آنها، خط میانی شان باشد. خط میانی ای که در بازی دوم لیگ قهرمانان آنها در خانه دقایق زیادی را به طور کامل به رم واگذار کرده بود. یایا توره با روزهای خوبش فاصله زیادی دارد و ممکن است حواشی فصل پیش او که وی را تا مرز جدائی از این تیم پیش برد، در این زمینه بی تاثیر نباشد. سیتی هفته پیش در زمین هال سیتی 2-4 پیروز شد. اما چند شب بعد در زمین خود نتوانست رم را شکست دهد تا فقط با یک امتیاز در رده سوم گروه خود در لیگ قهرمانان قرار گیرد و اوضاعش برای صعود پیچیده شود.

اما در سوی دیگر اوضاع به گونه دیگری است. ویلا فقط یک امتیاز با میهمان این هفته اش فاصله دارد و یک پیروزی خانگی می تواند آنها را به بالای جدول برگرداند. آنها با وجود اینکه ستاره بلژیکی خود بنتکه را در اختیار نداشتند، فصل را عالی شروع کردند و تا هفته چهارم که در آنفیلد، از سد لیورپول گذشتند فرم ایده آلی داشتند. اما دو هفته اخیر نتایج جالبی به دست نیاورده اند. آستون ویلا در هفته پنجم در ویلا پارک و در هفته ششم در استمفرد بریج 0-3 مغلوب شد تا آرام آرام از صدر فاصله بگیرد. اما خبر خوب برای آنها این است که مهاجم بلژیکی شان این هفته می تواند در ترکیب قرار گیرد. او جند روز پیش در لیگ زیر 21 ساله های انگلیس برای ویلا به میدان رفت و گل هم زد. ولی سرمربی استون ویلا، پل لمبرت اعتقاد دارد که هنوز باید یک تست پزشکی را پشت سر بگذارد. از سوی دیگر کاپیتان استون ویلا ران فلار هم ممکن است بازی فردا را از دست بدهد.

در اردوی منچستر سیتی نیز حضور سمیر نصری، استفان یووتیچ و فرناندو در هاله ای از ابهام است.  

     
آی اسپورت
2014-10-04 01:30:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر