فهرست
پرسپولیس جام نگیرد، اما ما برویم آسیا!
پرسپولیس جام نگیرد، اما ما برویم آسیا!

پرسپولیس جام نگیرد، اما ما برویم آسیا!

آی اسپورت - نامشخص بودن زمان عبور از بحران کرونا باعث شده زمزمه‌های زیادی در مورد احتمال تعطیلی مسابقات لیگ در ایران و دیگر کشورهای جهان به گوش برسد. طبیعتا همه جا هم بحث بر سر این است که اگر لیگ تعطیل شد، تکلیف تیم قهرمان چه خواهد شد. در ایران پرسپولیس در فاصله ۹ هفته تا پایان فصل با ۱۰ امتیاز اختلاف صدرنشین است و هواداران این تیم خواهان اهدای جام به سرخپوشان هستند، هرچند این مساله مخالفانی هم دارد.

با این همه اما شاید جالب‌ترین دیدگاه را در این زمینه مدیران تراکتورسازی تبریز داشته‌اند. سهرابی، مدیرعامل تراکتور رسما اعلام کرده باشگاه متبوعش خواهان تعطیلی مسابقات، بدون تعیین تیم قهرمان است. به این ترتیب لیگ نوزدهم برای همیشه در تاریخ «بلاتکلیف» باقی خواهد ماند. سهرابی گفته ۹ هفته به پایان مسابقات باقی است و شاید هر اتفاقی در این زمان رخ بدهد، بنابراین نباید پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند. این وسط فقط روشن نیست اگر خود تراکتور هم با ۱۰ امتیاز اختلاف صدرنشین بود، دوستان همین نظر را داشتند یا نه!

موضوع اما زمانی جالب‌تر می‌شود که مدیرعامل تراکتور بر خلاف قهرمان لیگ، تکلیف سهیه‌های آسیایی فصل بعد را روشن می‌کند و می‌گوید: «چهار تیمی که الان بالای جدول هستند، سهمیه بگیرند.» یعنی اینجا که تیم تبریزی فعلا روی پله سوم ایستاده و ذینفع است، دیگر مهم نیست که ۹ هفته باقی مانده و شاید شهرخودرو یا فولاد با جبران اختلاف یکی، دو امتیازی‌شان به جمع چهار تیم بالای جدول برسند. آقا شما را به خدا اینقدر «منصفانه» پیشنهاد ندهید؛ ما راضی نیستیم ضرر کنید!

۴۰ ۳  
آی اسپورت
2020-03-27 01:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹، ۱۰:۱۴
لامصب سنگ تراکتور چقدر بزرگ و سنگینه که افتاده رو سر خبرنهار های زرد و خفه شون می کنه :)
۳
بهزاد
جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹، ۱۰:۱۴
چرا انقد اصرار دارید سطح پایینتون تو خبر رسانی رو از اینم پایینتر بیارید؟ خوب اکثر لیگهای اروپایی تصمیم گرفتند که قهرمان مشخص نکنند. بابا کم از پرسپولیس طرفداری کنید بخدا خیلی تابلوء. خبرگزاری دیگه در این حد نمیشه
۳
آرش
جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹، ۱۷:۲۸
بی شعوری و حماقت که انتها نداره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر