فهرست
گواردیولا: بایرن از این هم بهتر می شود
گواردیولا: بایرن از این هم بهتر می شود

گواردیولا: بایرن از این هم بهتر می شود

آی اسپورت- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که تیمش در مسیر پیشرفت قرار دارد و می تواند در هفته های پیش رو نمایش های بهتری ارائه بدهد.

بایرنی ها در حال حاضر با 4 پیروزی و 2 تساوی در 6 هفته ابتدایی بوندس لیگا، در صدر جدول قرار دارند. باواریایی ها در هر دو دیدار ابتدایی شان در لیگ قهرمانان نیز به پیروزی رسیدند اما گواردیولا در انتظار بازگشت بازیکنان مصدوم تیمش است تا بتوانند نمایش های بهتری ارائه دهند.
گواردیولا به خبرنگاران گفت:\" از تیمم بسیار راضی هستم. مقابل زسکا، مسئله مهم کسب نتیجه بود. در باشگاهی مانند بایرن، باید در همه دیدارها به پیروزی رسید. نمایش های ما در زمین، بهتر و بهتر می شود. من از تمرینات تیم بسیار راضی هستم؛ همه چیز خوب است. تنها منتظریم تا بازیکنان مصدوم به تیم اضافه شوند.
اکنون در ابتدای ماه اکتبر قرار داریم. بازی های خوبی تا به حال داشتیم و البته نمایش های ضعیف هم داشتیم. اما هر جا که لازم بوده، نتیجه گرفتیم. ما تلاش می کنیم تا بهترین بازی های مان را ارائه بدهیم و در حملات خوب کار کنیم. امروز هم خوب تمرین کردیم و کاملا آماده ایم. اما هنوز در ماه اکتبر هستیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-04 10:19:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر