فهرست
انریکه: من سگ نگهبان بارسا نیستم/ مسی فقط در زمین آزاد است، نه در رختکن
انریکه: من سگ نگهبان بارسا نیستم/ مسی فقط در زمین آزاد است، نه در رختکن

انریکه: من سگ نگهبان بارسا نیستم/ مسی فقط در زمین آزاد است، نه در رختکن

آی اسپورت- لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، اعلام کرد که در مقابل انتقادات اخیر، واکنشی نخواهد داشت و تنها روی کار خود ثمرکز می کند.

بارسا بعد از 7 بازی بدون دریافت گل،سرانجام در دیدار مقابل پاری سن ژرمن دروازه اش باز شد و در نهایت 3-2 شکست خورد؛ نتیجه ای که انتقادهایی از سرمربی بارسا به همراه داشت اما او قصد ندارد به این انتقادها پاسخ بدهد.

او به خبرنگاران گفت:\" در مقابل انتقادات اخیر واکنشی نشان نمی دهم و موضع من خنثی است. می دانم در چه تیمی مربیگری می کنم. در این فوتبال به همه چیز رسیده ام. جبهه گیری در مقابل انتقادات، نه مورد علاقه من است و نه در سیستم مربیگری من جایی دارد.

روی عملکردم در باشگاه تمرکز کرده ام اما باید بدانید که همیشه اولین منتقد خودم هستم.با این حال بخاطر یک نتیجه منفی، ایده های خودم را تغییر نمی دهم.\"

انریکه در پاسخ به انتقاداتی که پدر بوژان کرکیچ به وی وارد داشته است چنین گفت:\" به من انتقاد می کنند که اجازه ورورد اندیشه های دیگر به ایده های خودم را نمی دهم و در باشگاه را به روی دیگران قفل کرده ام. من به این انتقادات احترام می گذارم ولی با آنها موافق نیستم.

من سگ نگبان باشگاه بارسلونا نیستم. یک هدف دارم و آن هم به جای گذاشتن بهترین نتایج در بارسلونا و گرفتن بهترین بازی از شاگردانم است. مطمئنا در این راه اشتباهاتی نیز خواهم داشت.\"

پیکه و ژاوی، دو ستاره اصلی بارسا در چند فصل اخیر، این فصل در این تیم نیمکت نشین شده اند اما انریکه معتقد است که آنها همچنان می تواند بازیکنانی تاثیرگذار برای آبی و اناری ها باشند:\" از دعوت پیکه به تیم ملی خوشحال شدم.نشان می دهد که ما چه بازیکنان خوبی در اختیار داریم. وضعیت او مثل دو دفاع دیگرمان است. نظر من نسبت به او عوض نشده است.

در مورد ژاوی هم باید بگویم که فرقی نمی کند یک بازیکن 20 ساله باشد یا 34 ساله. نیمکت نشینی هر بازیکنی را ناراحت می کند.همه می خواهند به تیمشان کمک کنند. روزی که او بازی می کند، جالب است که شما از من در مورد دلیل بازی نکردن اینستا و راکیتیچ سوال می کنید.\"

انریکه در مورد مسی هم گفت:\" مسی در زمین بازی، آزادی عمل تام دارد چرا که قصد ندارم توانایی های او را محدود کنم. اما این مساله فقط در زمین بازی است و نه در فضای رختکن و محل تمرینات.\"

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-04 10:33:06
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۴۱
خاک تو سرت با این گفتارت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر