فهرست
ژاوی: به تصمیمات انریکه احترام می گذارم
ژاوی: به تصمیمات انریکه احترام می گذارم

ژاوی: به تصمیمات انریکه احترام می گذارم

آی اسپورت- ژاوی، هافبک باتجربه بارسا، اعلام کرد که علی رغم تمایلش برای حضور بیشتر در بازی های این تیم، تصمیم لوئیس انریکه را می پذیرد و مشکلی با نیمکت نشینی ندارد.

ژاوی قصد داشت در تابستان گذشته بارسا را ترک کند اما انریکه از او خواست تا یک فصل دیگر در نوکمپ بماند اما در بیشتر بازی های این فصل نیمکت نشین بود.

او به خبرنگاران گفت:\" قابل درک است که مربی تصمیم می گیرد که چه بازیکن هایی در ترکیب اصلی به میدان بروند، قاعدتا من نیز دوست دارم در ترکیب حضور داشته باشم ولی مربی تصمیم نهایی را می گیرد و من هم به تصمیمات لوئیس انریکه احترام می گذارم. تصمیمات انریکه را قبول دارم، چه زمانی که درون زمین باشم چه وقتی که بر روی نیمکت نشسته باشم. در حال حاضر وضعیت بدی ندارم و می خواهم برای این که بیشتر برای تیمم مهم باشم، تلاش کنم.

انریکه مربی بسیار شجاع و با دانشی است و هر زمانی که به من نیاز داشته باشد، سعی می کنم بهترین بازی را برایش به نمایش می گذارم.\"

ژاوی همچنین در مورد دیدار مقابل پاری سن ژرمن که اولین شکست این فصل بارسا بود، گفت:\" در بازی برابر پاری سن ژرمن اشتباهات فراوانی را مرتکب شدیم و گل های راحتی را دریفات کردیم. باید سریع اشتباهاتمان را رفع کنیم و برای دیدار فردا آماده مسابقه شویم. من از این که در بارسلونا مانده ام ناراحت نیستم و تردیدی در مورد این مسئله ندارم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-04 11:30:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر