فهرست
مورینیو: فابرگاس اکنون تنها به چلسی فکر می کند
مورینیو: فابرگاس اکنون تنها به چلسی فکر می کند

مورینیو: فابرگاس اکنون تنها به چلسی فکر می کند

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، تاکید کرد که سسک فابرگاس علی رغم احترامی که برای آرسنال قائل است، اکنون تنها به چلسی فکر می کند.

این ستاره اسپانیایی بعد از 8 سال بازی در آرسنال، در سال 2011 از این باشگاه جدا شد و به بارسا پیوست. او در تابستان گذشته به لیگ برتر برگشت و این بار پیراهن چلسی را به تن کرد. مورینیو معتقد است که فابرگاس اکنون عشق جدیدی در زندگی اش دارد.

او به خبرنگاران گفت:\" فابرگاس هیچ‌گاه احترام و علاقه اش به باشگاهی که به عنوان یک نوجوان به آن پیوسته بود و پس از آن به عنوان یک بازیکن درجه یک از آن جدا شد را از دست نخواهد داد. آرسنال او را ساخت. اگر او به اینجا می‌آمد و گفت که برای آرسنال اهمیتی قائل نیست خوشحال نمی‌شدم ولی حالا تنها به چلسی فکر می‌کند و عاشق این باشگاه است. او بسیار خوشحال است از اینکه عضوی از باشگاه است و خوب کار کرده است.

انگار که مدت‌هاست اینجا بازی می‌کند. اگر از او بپرسید که از این انتقال پشیمان است، جوابش منقی خواهد بود. اگر از او می‌پرسیدید که باشگاه دیگری را انتخاب می‌کرد، می‌گفت نه. و اگر از او 5 بار هم این سوال ها را می‌کردید، باز هم پاسخش چلسی بود. او چلسی است.\"

     
آی اسپورت
2014-10-04 11:53:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر