فهرست
کمالوند: در نیم فصل دوم تیم متفاوتی می بینید/ در بعضی از پست ها ضعف داریم
کمالوند: در نیم فصل دوم تیم متفاوتی می بینید/ در بعضی از پست ها ضعف داریم

کمالوند: در نیم فصل دوم تیم متفاوتی می بینید/ در بعضی از پست ها ضعف داریم

آی اسپورت- مدیران باشگاه گسترش فولاد تبریز، خیلی زود جانشین مهدی تارتار را انتخاب کردند و با فراز کمالوند برای کار در این باشگاه به توافق رسیدند. اولین گفتگوی سرمربی جدید آبی های تبریز را بعد از قبول این مسئولیت، به نقل از روابط عمومی این باشگاه بخوانید

شادی و نشاط مردم هدفم است 

خدمت به فوتبال این شهر و برآورده کردن انتظارات هواداران فوتبال و شادی و نشاط مردم همیشه جزو اهدافم است و قبول مسئولیت هدایت گسترش فولاد تبریز نیز، تصمیمی در همین راستا بود.

سه بازی سخت داریم

 گسترش فولاد سه بازی سخت مقابل صبا، تراکتور و پرسپولیس را پیش رو دارد و نظر و تصمیم منطقی آن بود که پس از این سه دیدار سخت، به این تیم بیایم ولی با توجه به اعتمادی که به تفکرات مدیریت باشگاه و اعتقاد به پتانسیل های بازیکنان دارم، این مسئولیت را عهده دار شدم.

تصمیم نگرفته ام

 فعلا تصمیم درباره همکاران خود نگرفته ام و ان‌شاءالله با شروع تمرینات، تصمیمی اتخاذ خواهیم کرد که به نفع گسترش فولاد و کمک به روند موفقیت این تیم باشد.

در نیم فصل نقاط ضعف را پوشش می دهیم

 به اعتقاد بنده، تیم مان در بعضی از پست ها نقاط ضعف دارد و با صحبت هایی که با مدیریت باشگاه داشتیم، در نیم فصل، این نقاط ضعف را پوشش داده و تیم را تقویت خواهیم کرد.

تبریزی ها حامی مان باشند

 امیدوارم هواداران فوتبال تبریز همچون همیشه حامی ما باشند و ما نیز تلاش خواهیم کرد که گسترش فولاد تبریز را در روند صعودی قرار دهیم و تیم متفاوتی را در بازی های آینده و به خصوص در نیم فصل دوم خواهند دید.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-04 14:18:03
نظر دهید

۱ نظر
تبریز
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۱
فراز ما اماده ایم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر