فهرست
تورس: میلان برای من مثل اتلتیکو است
تورس: میلان برای من مثل اتلتیکو است

تورس: میلان برای من مثل اتلتیکو است

آی اسپورت- فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی میلان، اعلام کرد که زودتر از این می توانست به این باشگاه ملحق شود و دوران حضور در سن سیرو را به دوران حضورش در اتلتیکو مادرید، تشبیه کرد.

تورس بعد از جدایی از اتلیتکو، برای لیورپول و چلسی بازی کرد و در این تابستان، با قراردادی قرضی و دو ساله، به این باشگاه ایتالیایی پیوست.

او به خبرنگاران گفت:\" میلان برای من مانند زمان حضورم در اتلتیکو است. دیمیتریو آلبرتینی مرا تشویق کرد که به ایتالیا بیایم و سرنوشتم این شد که حالا در سن سیرو باشم. من همواره میلان را ستایش کرده ام، شاید آمدن من به این جا به تعویق افتاد اما در نهایت به سن سیرو آمدم.

این واقعیت است که من همه چیز را با اتلتیکو مادرید به دست آوردم و همیشه قلبم برای آن ها می تپد، من افتخار می کنم که پیراهن این تیم را پوشیده ام و از آن دفاع کرده ام. به خاطر آن که پیشرفت کنم باشگاه را ترک کردم و به تیم دیگری رفتم، اما خانه من ویسنته کالدرون است.\"

او همچنین در مورد شرایط این فصل میلان گفت:\" این طبیعی است که برخی از هواداران نگران باشند، به دلیل آن که بسیاری از بزرگان این تیم را ترک کرده اند، اما در حال حاضر بازیکنانی هستند که افتخار می کنند برای میلان توپ می زنند.\"

 

     
آی اسپورت
2014-10-04 14:38:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر