فهرست
کاستاریکایی ها پاسخ پرسپولیس را دادند/ اومانا با تیم ملی به کره جنوبی می رود
کاستاریکایی ها پاسخ پرسپولیس را دادند/ اومانا با تیم ملی به کره جنوبی می رود

کاستاریکایی ها پاسخ پرسپولیس را دادند/ اومانا با تیم ملی به کره جنوبی می رود

آی اسپورت- فدراسیون فوتبال کاستاریکا در جواب نامه باشگاه پرسپولیس، موافقت خود را با عدم حضور مایکل اومانیا در بازی دوستانه با عمان اعلام کرد.

به گزارش آی اسپورت و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و با اعلام بخش روابط بین‌الملل باشگاه، فدراسیون فوتبال کاستاریکا با ارسال نامه‌ای، موافقت خود را با عدم حضور مایکل اومانیا در بازی با عمان اعلام کرد.

فدراسیون فوتبال کاستاریکا، چندی پیش با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس عنوان داشت؛ مایکل اومانیا از سوی سرمربی تیم ملی کشورش برای انجام دو بازی دوستانه با تیم‌های ملی عمان و کره جنوبی دعوت شده است.

این درخواست از سوی باشگاه به حمید درخشان سرمربی تیم اعلام شد. نظر وی این بود که با رعایت قوانین بین‌المللی مذاکره صورت گیرد و مایکل اومانیا حتی‌الامکان برای تمرینات در وقفه لیگ همراه تیم باشد.

باشگاه پرسپولیس در این ارتباط برای فدراسیون فوتبال کاستاریکا نامه‌ای را فرستاد که پاسخ آن امروز به باشگاه ارسال شد.

فدراسیون فوتبال کاستاریکا در این نامه ضمن تشکر از باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ مذاکرات با سرمربی تیم ملی کاستاریکا انجام شد و در نهایت مقرر شد او از بازی دوستانه اول معاف شده و برای بازی دوم برابر تیم ملی کره جنوبی حاضر شود.

در این نامه آمده است؛ مایکل اومانیا می‌تواند تا دهم اکتبر (18 مهر) همراه تیم پرسپولیس باشد و باید روز 11 اکتبر (19 مهر) راهی کره جنوبی شود و پس از انجام بازی 15 اکتبر (23 مهر) به تهران باز خواهد گشت.

     
آی اسپورت
2014-10-04 15:05:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر